2737
2739
عنوان

چجوری دشمن قدرتمند رو شکست بدم

137 بازدید | 9 پست

یکی هست هر چقدرم سعی میکنم حسن نیت  و بی شیله پیله بودنمو بهش نشون بدم بازم باهام حال نمیکنه و همیشه در حال جنگه،کلا باهام حال نمیکنه

چون وضع مالی خیلی خوبی داره به همه اطرافیان حال میده دعوت میکنه کادو میخره و بشدت زبون بازه و محبت کلامی میکنه و شروع میکنه به غیبت و بدگویی و دوبهم زنی علیه من

همیشه هم پیروز میشه 

دعایی یا کاری بلدین که بتونم شکستش بدم

نسبتمو نمیگم باهاش نزدیکه فقط اینو بدونین

برو هر رشته ای داری زبان بخون آیلتس بخون به بهترین کشورهای اروپایی خیلی راحت اپلای کن برو همونجا هم بمون موفقیت تو بدترین سوزش رو براش داره

دانشجو روانشناسی و تجربه گر☄️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

روزی ۷ مرتبه برای بستن زبان دشمن خوانده شود

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖        الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸
2738