2737
2734
عنوان

شوهرم چندروزه نمیاد خونه

430 بازدید | 32 پست

تو ای هفته روزچهارمه که ظهر نمیاد خونه ،یبارشو فقط فهمیدم خونه مادرش بوده باهم قهریم پیام میدم بهش جوابمو نمی‌ده ،الان داشتم غذا درست میکردم ساعت یک بلند شد تیپ زد و رفت بیرون ،وقتی آشتی باشیم اینجوری نمیکنه.هرروز چهار ساعت پای گازم پلو خورشت درست میکنم اینم نمیاد خونه.

حالا زنگ بزنم بپرسم کجاست؟ میترسم جوابمو نده

ولش کن باباااا خدد بخور برو بیرون بگرد خش بگذرون بزار نیاد

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شاید از قصد اینکارو میکنه من همسرم دوستش با خانمش قهر بود میگف تیپ میزنم میرم بیرون غذا میخورم که لجش در بیاد یه مدت همسرمم اینکارو کرد دید من توجه نمیکنم دیگه تکرار نکرد بنظرم میخاد تورو تحریک کنه توجه نکن

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏
2740
چه کار بچگانه ای شوهرتون به بلوغ فکری نرسیده و هنوز در دوران کودکی سپری میکنه 

میاد خونه از ساعت شیش بعدظهر تا موقع خواب تو اتاق خودشو حبس می‌کنه همونجا فیلم میبینن و خوراکی میخوره

2706