2733
2734

اقا من متعجبم چطور بعضیا عکس اندام یا صورتشون  رو میذارن تو این سایت ،همه که مثل شما نیستن کلی مرد هست کلی هم مرد با اکانت زن هست ،من که دیگه جرئت نمیکنم بعضی موصوع هایی که برام پیش میاد تاپیک بزنم یه کامنتم که مشکلم رو نوشتم سریع یه مرد اومده درخواست دوستی داده  واقعا با چه فکری میان سریع درخواست دوستی میفرستن 😬

یعنی ما یه مشکل ساده رو نمیتونیم بیان کنیم اینجا تا با چارتا خانم مشورت کنیم  کاش اینجا هم بشه تاپیکای جنسیتی زد که فقط خانما بیان  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
منم نخواستم قبول کنم گفتم تاپیک بزنم تعلیق شه تا یه وقت از خانمای دیگه سو استفاده نکنه !

خانومای دیگم شعور دارن بلدن چیکار کنن نگران نباش 

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

تگ کنید تعلیقش کنن

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .

مردهای زن نما هستند تو فضای مجازی این کار جرم هست و حبس و شلاق هم داره تو مجازات شون ولی خوب بی فرهنگن دیگه تربیت نشدن و علاوه بر اجتماع فضای مجازی رو هم ناامن کردن

خسته از زندگی در آرزوی مرگ 🙂🥀

من شات گرفتم از درخواستا ۱۰ صفحه شد 😐 

دیشب تا الان ۴ نفر درخواست دادن😑

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
خانومای دیگم شعور دارن بلدن چیکار کنن نگران نباش 

بابا من مشکلم اینه تو تاپیکی که درمورد لباس زیره یه اقا چیکار میکنه علاوه بر اون به کسی که کامنت گذاشته درخواست دوستی میدن !!شما مقل اینکه خوشتون میاد مردای مریض تو سایت حضور پررنگ داشته باشن!

من شات گرفتم از درخواستا ۱۰ صفحه شد 😐  دیشب تا الان ۴ نفر درخواست دادن😑

حالا ما یه تاپیک زدیم خانما حمله کردن بهم😂😂موندم چرا انقد دوس دارن مرد مریض تو سایت بمونه ،ینی یه فضای امن نباید برا خانما باشه 

2706