2733
2734

میدونم تا قبل تاسوعا امیدمو ناامید نمیکنه و میام همینجا میگم که حاجت روا شدم 🥺چون خودش میدونه چقدر حال خرابی کشیدم،برام دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم پارسال محرم تک تک روزارو گریه کردم این دوماه. رو خیلی التماسشون کردم خیلی نذر کردم..ینی میشه تا محرم حاجتمو بدن

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
2731

منم ی زمانی خیلی معتقد بودم

هیچ معجزه ای نشد  هیچ حاجتی براورده نشد هیچ نذری تاثیری نداشت و......

لایک نکن هموطن🫡🥲🗿زندگی زیباست اما عادلانه نیست_هیچکسو قضاوت نکنید_دعا کنید من خوشبخت شم_
اتفاقا پارسال منم کسی رو دیدم برای یه حاجت محال نذر داد و  بهش رسید ♥️

واقعا😍

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
2738
منم پارسال محرم تک تک روزارو گریه کردم این دوماه. رو خیلی التماسشون کردم خیلی نذر کردم..ینی میشه تا ...

ینی میشه دوتامون حاجت روا بشیم 🥲🥺خدایا امیدمونو ناامید نکن

واقعا😍

آره عزیزم حضرت ابوالفضل باب الحوائج هستن حتی امام حسین توی کربلا از ایشون خواستن براشون دعا کنن 

عزیز سفر کرده ی من به جای تموم وقت هایی که نتونستم باهات حرف بزنم گریه کردم🖤🥀
ینی میشه دوتامون حاجت روا بشیم 🥲🥺خدایا امیدمونو ناامید نکن

انشلاااا

آره عزیزم حضرت ابوالفضل باب الحوائج هستن حتی امام حسین توی کربلا از ایشون خواستن براشون دعا کنن  ...

یا قمر بنی هاشم

2706