2733
2739

میدونم اول اخر وسط همه چی خداست خودش میدونه

ولی خب گاهی شاید از طریق بندش به بندش الهام کنه تو دلش بندازه حس ششمه نمیدونم هر چی هست هر کی حس میکنه الکی نگید فقط

من امسال به چیزی که در انتظارشم میرسم؟؟میشه؟!

میشه

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین من خیلی تاپیکای شمابه چشمم میخوره اونطوری یه چیز بگم ممکنه الهام تلقی نشه چون شاید به شمافکر کردم همچین چیزی البته که الهام شدن فک کنم طیف گسترده ای داره

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
ببین من خیلی تاپیکای شمابه چشمم میخوره اونطوری یه چیز بگم ممکنه الهام تلقی نشه چون شاید به شمافکر کر ...

فرهنگیان دعوت به مصاحبه میشم

کاربر دلاراااامم هستم..کاربریم تعلیق شد.. روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤          
2738
خب یعنی چی؟؟ دلت راجع به من چی میگه؟!

دیدم که فرزند میخواید ببین ان شاالله خدا بهتون فرزند میده ها ولی احساس میکنم شمااعصاب یا کشش رو فعلا یاکلا نداری یعنی به بچه ام برسی اونقدر اروم نمیشه دلت 

دیدی میگن یه نعمتی هدر رفت مثلا یه زن بامردی ازدواج میکنه یابالعکس بعد هدر میره؟همچین چیزی حس میکنم

بازم احتمال غلط بودن گفته ی من هست حتما

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
دیدم که فرزند میخواید ببین ان شاالله خدا بهتون فرزند میده ها ولی احساس میکنم شمااعصاب یا کشش رو فعلا ...

نه این برا فرزند نبود برای چیز دیگه ای بود اما مرسی قشنگم بابت وقتی که گذاشتی

اگه میتونی بهم بگو امیرحسین برمیگرده؟

نمیدونم

2706