2737
2734
عنوان

سفر و خرید از شهرهای شمالی (انزلی)

84 بازدید | 8 پست

سلام خوبین؟

ما میخوایم یه سفر سه روزه به یکی از شهرهای شمال بریم در نظر داشتیم جفرود پایین نزدیک انزلی بریم ولی انگار بیشتر خوراکی و کفش و ... داره

شما جای بهتری برای خرید لباس تو شمال(ترجیحا منطقه آزاد) میشناسین؟

منطقه آزاد انزلی چند ساله به درد نخور شده. جنسا بنجل و گرونه.

میتونید برید بازار پردیس یا کاسپین. ما همیشه دست پر ازش میایم بیرون

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی قرونه همه چی ما عید رفتیم مثال توپ پلاستیکی سر کوچمون ۱۵ تومنه دادن ۵۰

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2731
منطقه آزاد انزلی چند ساله به درد نخور شده. جنسا بنجل و گرونه. میتونید برید بازار پردیس یا کاسپین. م ...

نه بخدا عید رفتم اونجا از شهر خودمون چندین برابر قرونتر بودن

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
منطقه آزاد انزلی چند ساله به درد نخور شده. جنسا بنجل و گرونه. میتونید برید بازار پردیس یا کاسپین. م ...

ممنون. کاسپین همونی که توی جفرود پایینه؟ نزدیک آکواریوم؟

نه بخدا عید رفتم اونجا از شهر خودمون چندین برابر قرونتر بودن

من از سال جدید اطلاع ندارم آخرین بار تابستون رفتم انزلی که بازار کاسپین و پردیس قابل قبول بودن.

دیگه از این بهتر نمیشه وقتی اقتصاد در معرض ورشکستیه

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2738
ممنون. کاسپین همونی که توی جفرود پایینه؟ نزدیک آکواریوم؟

من آدرس دقیق رو بلد نیستم ولی داخل شهر انزلی محسوب میشن. شاید بازار کاسپین و بازار پردیس یکی دوتا خیابون از هم فاصله داشته باشن.