2733
2734
عنوان

مادر بودن عذاااااابه

161 بازدید | 14 پست

هر کاری میکنی با پس زمینه گریه و جیغ و نق همراهه

یه تیکه نون نمیتونی بزاری دهنت از دستش

بخوای یه ناهار درست کنی از شلوارت میچسبه انقدر گریه میکنه تا ول کنی

تو مهمونی باید حواست فقط به بچت باشه یکم چشم ازش برداری یه خراب کاری کرده و بقیه انتظار دارن یه دستشویی نری و چون زاییدی حواستم باشه یوقت یه تیکه نون رو فرششون نیوفته

ده ساعت باید تلاش کنی بخوابه اونوقت با یه زنگ تلفن و آیفون بیدار میشه و چون کامل نخوابیده دوباره گریه هاش شروع میشه

شب تا صبح باید سینتو بدی دستش و مثل آدم نهوابی اونوقت انتظار دارن روزا سرحال باشی به بچت برسی

بچه شلوغ کنه باید جواب پس بدی ساکت باشه باید جواب پس بدی تپل باشه باید جواب پس بدی لاغر شه باید جواب پس بدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حال چند سال پیش من ووووحشتناک بود واقعا بعد یه نظر و انتظار بیجا هم حالتو بدتر میگرفت اما من پسرم سه چهار سالش  شد خیلی تغییر کرد خیلیییی اما باهاش صبوری کردما سه سال جایی نرفتم 

آفرررررین، اصلا به اون اندازه که زحمت داره شیرینی نداره، خدا حفظشون کنه برامون 😍😭😁

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
2740
حال چند سال پیش من ووووحشتناک بود واقعا بعد یه نظر و انتظار بیجا هم حالتو بدتر میگرفت اما من پسرم سه ...

بعید میدونم حالا حالا ها آروم بشه واقعا کم آوردم

از نظرای بقیه هم متنفرم

حال چند سال پیش من ووووحشتناک بود واقعا بعد یه نظر و انتظار بیجا هم حالتو بدتر میگرفت اما من پسرم سه ...

دقیقا دختر منم 4 ساله که شد اوضاع یکم بهتر شد، قبلش دوس داشتم از دستش روزی هزار بار بمیرم 

هیچ جا هم نمی‌رفتم بخاطر شیطنت هاش 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤

تنها نیستی

منم همینم

دوسالشه الان چند وقته یه سره جیغ و گریه و نق میزنه

اصلا نمیزاره بشینم همش میگه بیا بازی اگه نرم هم جیغ و گریه خونه هم که انگار بمب ترکیده

اسباب بازیاش همه جا پخشه

هیچ چیزی بهم نمچسبه چون همش در حال نق یا خرابکاریه

چند روز پیش احساس میکردم مثل یه برگم که بی هدف تو باد اینور و اونور میرم

خیلی کارا دوست دارم انجام بدم دوست دارم برم باشگاه خیاطی یاد بگیر دوباره انلاین شاپمو فعال کنم ولی هیچکدومو نمیتونم همش چسبیده بهم

ولی خب بابت وجودش و سلامتیش خدارو هزار مرتبه شکر میکنم

اگه یه روز نبینمش  دق میکنم

بچه ها عشقایی هستن که مادرو ذره ذره اب میکنن

دخترم،هلنای مامان تو معجزه زندگی منو بابایی❤خدایاشکرت
2706