2733
2734
عنوان

علایم زایمان زودرس

58 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها میشه اگ کسی تجربه درباره زایمان زودرس داره بگ علایمش چیه؟،من ی هفته هست درد زیر شکم دارم.نمیدونم از سردی خوردنه.بعد ی طرف شکمم گوله میشه ول میکنه .نوبت بعدی دکترم دوشنبه دیگس.یکشنبه سونو دادم خودم اوکی بود ولی ان اس تی نرفتم هفتع ۳۱ هستم

من به شدت کمر درد داشتم ، و با عرض معذرت ترشحی که به صورتی میزد و یکباره خونریزی با اینکه سر کلاژ بودم

حرکاتش هم کند بود 🥺

سالم بغل بگیریش عزیزم 😍❤️🩷

درخواست دوستی قبول نمیکنم ☺️ میتونید تو یکی از تاپیکام برام کامنت بگذارید اگه واجبه 💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علامت خاصی نداشتم. ناگهانی پائين کمرم به شدت درد گرفت و بیشتر و بیشتر شد. همزمان حس میکردم حرکات جنین کم شده

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2731
من به شدت کمر درد داشتم ، و با عرض معذرت ترشحی که به صورتی میزد و یکباره خونریزی با اینکه سر کل ...

فدات شم.منم سرکلاژی ام استراحت مطلقم.شما چند هفته زایمان کردی نی نی خداروشکر خوبه؟؟

2740
فدات شم.منم سرکلاژی ام استراحت مطلقم.شما چند هفته زایمان کردی نی نی خداروشکر خوبه؟؟

من آخر هفته ۲۴ بودم . نه متاسفانه از دست دادم نی نی رو 🥺

درخواست دوستی قبول نمیکنم ☺️ میتونید تو یکی از تاپیکام برام کامنت بگذارید اگه واجبه 💖