2737
2739
عنوان

بنظرتون شوهرم نمیاد خونه؟؟؟

138 بازدید | 12 پست

ساعت یک ظهر تیپ زد و از خونه رفت بیرون دیروز ظهر هم نیومد بهش گفتم وقتی نمیای خونه خبر بده غذا نپزم الان من داشتم غذا درست میکردم نمی‌دونم غذامو درست کنم یا نه باش قهرم نمیتونم بپرسم

یاد اون جوک افتادم میگه ممد دو تا نون بیشتر نگیر بابات مرده😶

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ریلکس باش بمون خونه ت و اصلا حتی به روی خودت نیار ، نقطه ضعف نشون نده  - اتفاقا به غذای خوب برای خودت درست کن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731

چه جالب گقتی اگر نمیای من نپزم 

یعنی گفتی دور از جون من آدم نیستم و تو ادمی فقط و من فقط وقتی تو هستی احترام میزارم و اشپزی میکنم 

وقتی خودتون ذره ای ارزش نمیزارید به خودتون 

ایا باید تره خرد کنه واست و بهت بگه کجا میره و میاد آیا ؟

2740
قهرم انتظار ندارم بگه خب منم نمی‌گم بهش 

ما هم قهریم تا امروز قهرامون ساعتی بوده اما الان دو روزه قهریم صبح رفت فکر کردم رفت نون بخره پیام داد من رفتم سر کار 

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
ما هم قهریم تا امروز قهرامون ساعتی بوده اما الان دو روزه قهریم صبح رفت فکر کردم رفت نون بخره پیام دا ...

خوبه باز شعورش رسیده بت خبر بده من چهار ساعت پای گاز پلو خورشت درست میکنم آخرشم نمیاد خونه نه خبری میده نه چیزی

خوبه باز شعورش رسیده بت خبر بده من چهار ساعت پای گاز پلو خورشت درست میکنم آخرشم نمیاد خونه نه خبری م ...

اره فقط پیام داده در حالی که میتونست بگه منم ناراحت شدم و اما نوشتم تا دیروز میگفتی کار نیست الان جمعه میری سر کار😏خوش بگذره