2737
2734
عنوان

کنکور تجربی، حالم بده 😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1795 بازدید | 117 پست

عزیزم خب حتما استرس داشتی

دلیل نمیشه که کنکور تیر هم بد بدی

کنکور جنگ روحیه ها هست اگر از همین الان روحیت اینه و خودتو باختی مطمئن باش تیر هم خراب میکنی اما اگر مشکلاتت توی این کنکور رو تحیلی کردی خیلییییی اوضاع تغییر میکنه و پیشرفت میکنی

مثلا بفهمی استرس داشتی یا مدیریت زمانت بد بوده و... همش که از بلد نبودن نیست

خودت هم میگی درسخون بودی پس احتمالا ریشش روانی و مربوط به سر جلسه هست

اگه برای رسیدن به نیت خیرم دعا کنید ممنون میشم🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا آسون نبود  من فاز اینایی که میگن آسون بوده رو نمیفهمم

اسون بده دیگ چطوری همه شاد و بشاش و خندون و اینا بودن میگفتن خوب بود خوب بود.... 

برای داشتن این حال خوبم ک شده میخونم برای تیر😭💔

2728

عزیزم کسی که بخونه و تمرین کنه، کنکور هم خوب میزنه

کسی که درس نخونه، منطقا کنکور رو خوب نمیزنه

این وسط اگر تلاش و اراده کنی و در کنار تلاشت به خدا توکل کنی، نتیجه خوب میگیری

ولی اینکه تلاش نکنی و آخرش هم بگی تقصیر خداست، واقعا عقلانی نیست

مگه جوابا رو دادن ..حرف دوستاتو باور نکن بعضی از دانش آموزان الان میگن عالی دادیم که رقیباشون احساس ...

احساس ضعف ن بلکه احساس اشغال و کودن بودن بهم دست داد  منی ک معدلم همیشه 18 ب بالا بوده 

2740
عزیزم نگران نباش برای کنکور تیر وقت داری  من خودمم سر دفترچه فیزیک و شیمی یکم تایم کم آوردم ، ...

من سر شیمی روحیه م خ خراب شد

ولی الان  کاملمیدونم تیرو چیکار کنم😍

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)
اره چون هرموقع خواستم بخونم همه جوره جلومو گرفت بهمن شروع کردم ی ماه خوندم دیگ نخوندم چون امید نداشت ...

:/ 

نمیپذیرم صرفا کوتاهی و تنبلی و انرژی منفی خودت بوده خدا چیکار تو داره😂

من خودمم سال کنکورم خیلی نتونستم درس بخونم ولی نیومدم بزنم تو سرم که وای خدا نذاشت من موفق شم 

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
خسته نباشید گلی درکت میکنم❤توتمام تلاشتو کردی حالت بده ولی به حرفای دوستات توجه نکن ازکجا میدونی ا ...

ن شده بمیرم دیگ نفسم بالا نیاد برم تو کما هرجور شده باااید معدلم 19 ب بالا بشه وگرنه خدا بالا سرمه ب خودش میگم اره بدنو ب من امانت دادی چنان خودمو پرت کنم ک نعمتت تیکه پاره بشه نمیخوام این زندگیو ک منو رها کردی ب حال خودم 

2706