2733
2734
عنوان

کنکور تجربی، حالم بده 😔💔

1795 بازدید | 117 پست

اسون بود منی ک سوالای ب این اسونیو جواب ندادم هر در 5 یا 6 تا سوال بیشتر نتونستم ریاضی دوتا زدم زیست هیچی خیلی حالم بده، خدایا چرا انقدر زمان زود گذشت چرا تنهام گذاشتی انتقام کدوم گناهمو داری ازم میگیری من درس خون بودم امسال تاوان چیزیو دادم ک ازش خبر ندارم... 

همه همکلاسیام بالای 10 تا سوال جواب دادن اینم وضع منه کاش نمونم کاش بمیرم حالم واقعا بده اخه من تا تیر چی کار کنم 😭 خدایا منو بکش من حماقت کردم بدجورم حماقت کردم.... همه عالی دادن این کنکورو جز من... 

خدایا چرا صدامو نمیشنوی زجه میزنم ناله میکنم بازم روتو برمیگردونی مگ من چ گناهی کردم ک دوست صمیمیم قراره بهترین رتبرو بیاره منه بدبخت اینجوری... خدایا وجودتو حس نمیکنم تو منو خیلی وقته رها کردی 💔 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا رو چیکار داری میخواستی بخونی

مگه خدا آمد جلتو گرفت !

حالا تیر هم هست بشین بخون 

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
اشکالی نداره عزیزم من پارسال کنکور دیماه همه درسارو منفی زدم تیر رتبم ۳هزار شد 

چجوری توروخدا میشه بگین چی کار کردین چی خوندین 

دوستام همه خوشحال بودن جز من 

الان میگن این چقدر گشاده تنبله گیجه خاک توسرش

اصلا آسون نبود 

من فاز اینایی که میگن آسون بوده رو نمیفهمم

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤
2738
چجوری توروخدا میشه بگین چی کار کردین چی خوندین  دوستام همه خوشحال بودن جز من  الان میگن ...

اولا بشنور و باور نکن 

بعدشم دوماه خیلی زیاده میتونی خیلی چیزارو یاد بگیری 

من جدی خوندم 

مگه جوابا رو دادن ..حرف دوستاتو باور نکن بعضی از دانش آموزان الان میگن عالی دادیم که رقیباشون احساس ضعف کنن کم بیارن

۲ ماه تا کنکور بعدی مونده تلاش کن توکل کم بر خدا

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 

خسته نباشید گلی درکت میکنم❤توتمام تلاشتو کردی

حالت بده ولی به حرفای دوستات توجه نکن

ازکجا میدونی اون تستایی که زدن درست زدن؟منفی نزدن

شاید اصلا تواون سوالایی که جواب دادی درست باشه

اصلا خودتو باکسی مقایسه نکن  خداروشکر یه فرصت دیگه هم داری خیلی خوبه

بعدشم توتا تیروقت داری نهایی هم پیش روداری فقط رواونا هدف گذاری کن نذاراین حالت تورواز اون امتحانا غافل کنه

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟

عزیزم نگران نباش برای کنکور تیر وقت داری 

من خودمم سر دفترچه فیزیک و شیمی یکم تایم کم آوردم ، ولی حالا دیگه می‌دونم ایرادم کجاست و باید چجوری برطرفش کنم 

به این دید به قضیه نگاه کن..برای تیر جبران کن🌱🌱🦋

بارون متوقف میشه ، شب میگذره .. درد و رنج محو میشه ولی امید هیچوقت اونقدر گم نمیشه که نشه پیداش کرد ..🌱

ببین همه میگن راحت بوده فلان بوده ولی یکی بود داشت میگفت فقط ظاهرش راحت بوده که همه فک کردن عالی بوده

بزار نتیجه بیاد

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!
خدا رو چیکار داری میخواستی بخونی مگه خدا آمد جلتو گرفت ! حالا تیر هم هست بشین بخون 

اره چون هرموقع خواستم بخونم همه جوره جلومو گرفت بهمن شروع کردم ی ماه خوندم دیگ نخوندم چون امید نداشتم از اولش فقط فاز منفی ب خودم گرفتم دوستام با امید واهی و فاز مثبت گرفتن الکی خوندن و الانم رتبه میارن خدایا منو بکش همش گفتم من نمیتونم نمیشه نمیتونم پزشکی بیارم تهشم ریدم ب همه چی خدام دستمو نگرفت تحت هیچ شرایطی فقط رهام کرد ب حال خودم 

2706