2733
2739
عنوان

مقدس کردن پدر و مادر ممنوع⛔🛑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 2367 بازدید | 142 پست
خب عزیز میگن احترام هر پدر مادری واجبه حتی کسی که توهین میکنه تحقیر میکنه!!  این جور در نمیاد ...

دقیقا چون خدا میدونست یه سری والدین بی کفایت هستن، دستور داد به حفظ احترام. در شرایط گل و بلبل و خانواده نمونه، مگه بچه جز احترام به والدین کار دیگه ای میکنه؟

میگه اگر والدینت کافر هم بودن، احترام! اگر دعوتت کردن به کفر و گناه قبول نکن...

حالا اگر یه بچه محیط تربیتش مساعد نبود، باز هم شرایط انتخاب داره، میتونه انتخاب کنه راه صحیح رو نره. میتوته با نیروی اختیار در برابر مشکلات مقاومت کنه

در مورد انسان حرف میزنیم! 

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
دقیقا حق یه نفر میگفت توی همین سایت مادره یه پسر بد داره میگفت زودتر زنش بدم از شرش خلاص بشم (که ...

کاملا موافقم👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

ارغوان، شاخه همخون جدا مانده‌ی من...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا چون خدا میدونست یه سری والدین بی کفایت هستن، دستور داد به حفظ احترام. در شرایط گل و بلبل و خان ...

کاش خدا کاری میکرد والدین بی لیاقت توانایی فرزندآوری رو از دست میدادن........ 

نه اینکه بچه رو تشویق کنن به مقاومت کردن......... انسان مگه چقدر جون داره

مگه چقدر زندگی میکنه که هی عمرش صرف مقاومت جلوی والدین بشه!! 

اینجوری روح و جسمش آسیب میبینه آسیب های جبران ناپذیر

و نکته بعدی عقده ای بار میاد و برای همه افراد جامعه اش مضره

✖️درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد عاشق❤هوتن گیان❤می باشم
دقیقا حق یه نفر میگفت توی همین سایت مادره یه پسر بد داره میگفت زودتر زنش بدم از شرش خلاص بشم (که ...

ای گفتی👍

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2728

ببین سازمان ملل میگه هر ۵ ثانیه یه کودک از گرسنگی میمیره.

این اتفاق کجا میفته؟ در چه کشورهایی؟ مقصر چه کسانی هستن؟ مثلا در افریقا و غزه و یمن که کودکان از گرسنگی مردن کیا باعثش بودن؟ خود سازمان ملل!!

در ایران آمار چیه؟ 

البته یه امار وحشتناک رسمی داریم که در ایران روزانه ۱۰۰۰ جنین بیگناه کشته میشن...

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
عزیز من بچه ساختن و بدنیا آوردن هیچکاری نداره به راحتی.........  اصل موضوع نحوه برخورد درست با ...

مطمعتی ؟بس جرا خیلیا نمیتونن بچه دار بشن و یا جنسیتی که دوس دارن داشته باشن

خدا بر همچیز اگاهتر هست مخصوصا از ادمایی که ادعای خدایی میکنن

2740
ببین سازمان ملل میگه هر ۵ ثانیه یه کودک از گرسنگی میمیره. این اتفاق کجا میفته؟ در چه کشورهایی؟ مقصر ...

من کاری به این ندارم مقصر کی هست یا نه!! 

ولی همینو میدونم اون بچه های بدبخت گناهی ندارن حالا هر جای دنیا میخواد غزه باشه ایران باشه اصلا آمریکا باشه یا آفریقا........اونا نباید گرسنگی بکشن

مطمعتی ؟بس جرا خیلیا نمیتونن بچه دار بشن و یا جنسیتی که دوس دارن داشته باشن خدا بر همچیز اگاهتر هست ...

یعنی هرکس نمیونه بچه دار بشه احتمالا لیاقت نداشته؟؟!! 

و هرکس بچه دار میشه با لیاقت بوده 

پس این همه والدین کتک بزن و معتاد و فحاش اینا همه با لیاقت بودن؟؟!! 

من کاری به این ندارم مقصر کی هست یا نه!!  ولی همینو میدونم اون بچه های بدبخت گناهی ندارن حالا ...

خب آخه به موضوع تاپیک ارتباطی نداره

والدین دخیل نیستن در گرسنگی و مرگ کودکانشون. استکبار باعث شده

منزجرکنندس که هرکی از راه رسید و خواسته یا ناخواسته یه کاری کرد و بهتون برخورد لقب آدمی سمی بهش بدین 

آدم داره با این کار از طبیعت خودش دور میشه 

سرشکِ گوشه گیران را چو دریابند، دُر یابند🩷🌸

کاملا با حرفات موافقم👏👏👏

خدایا آغوشت را امشب به من می‌دهی؟                      برای گفتن چیزی ندارم 😔                                      می شود من بغض کنم تو بگویی:مگر خدایت نباشد که اینگونه بغض کنی...                                                 ومن آهسته گریه کنم.                                               می‌شود بگویم خدایا وتو بگویی :جانِ دلم.                   می شود بیایی؟ تمنا مبکنم.. 

اولا ک باورم نمیشه حتی این تاپیکو هم ب زور ربط دادن ب قران و دین😑😑😑 یعنی از دست شماها هیچ جا نمیشه نفس کشید همه جا هستین🤕😑

بعدشم من کاملا با استارترموافقم  وقتی ک ازدواج کردم پامو توی این خانواده گذاشتم قشنگ فهمیدم هر پدر و مادری مقدس نیستن 

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

من تا عمر دارم مدیون محبت های بی پایان پدر و مادر عزیزم هستم و براشون آرزوی طول عمر با عزت همراه با سلامتی دارم. ضمنا پدر و مادرم برای من مقدس هستن.

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
2706