2737
2739
عنوان

کنکور فرهنگیان من فقط وقت کم آوردم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 25 پست
بچه ها چند تا زیست زدین من زیاد نخونده بودم😞

منم اصلا آماده نبودم

۱۵ تا زدم امیدوارم غلط نبوده باشن

فیزیک و ریاضیو سفید دادم 💔

«خُدایا تُویے ساحلِ آرامِش مَن»♡♥️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلامت باشی مرسی واسه انرژی مثبت😍❤️ ولی مسئله اینه کنکور اصلی در پیش روعه 😹 نمیشه رفت پی خوشگذرونی

نه منظورم یک روز هم شده استراحت کن و به هیچی فکر نکن

بعدش بشین تحلیل کن که مشکلاتت سر جلسه چی بوده مخصوصا مشکلات درونی مثل استرس یا مدیریت زمان و این چیزا رو قشنگ بررسی کن مطمئن باش خوب تحلیل کنی کنکور تیر رو خیلی خوب میدی

اگه برای رسیدن به نیت خیرم دعا کنید ممنون میشم🤍
2731
منم اصلا آماده نبودم ۱۵ تا زدم امیدوارم غلط نبوده باشن فیزیک و ریاضیو سفید دادم 💔

فقط اون یه ساعتی که مجبور بودم صب کنم تا دفترچه فرهنگیان بدن و ریاضی جلوی روم که خالی بود به اندازه ۱۰۰ سال شکنجه داد

می روم که خویش را با خودم بیاورم  با خودم چه کرده ام ؟ من چگونه گم شدم ؟باز می رسم به خود ، از خودم که بگذرم🧡💫🖤
واییی یک جوری شدم یاد پارسال خودم افتادم خسته نباشی عزیزم 😍😍😍 ببین اشکال نداره هر چی شده ۷ تا س ...

نهایی میگه بیلاخ من به تو خوشگذرونی میدم😂😑

و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
2738
سلامت باشی مرسی واسه انرژی مثبت😍❤️ ولی مسئله اینه کنکور اصلی در پیش روعه 😹 نمیشه رفت پی خوشگذرونی

ببخشید عزیزم پس این‌کنکور چی بود؟

فامیلمون میگف هر کنکوری که بهترین نمره رو بگیری اونو حساب میکنن! اینجوریه؟

چرا دوتا شده اصلا؟

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺