2733
2734

واااای نرسیدم ۷ تا سوالو اصلا نگاه کنم مراقبه برگه‌رو از دستم کشیددددد 💔

چطور بود آسون بود؟

«خُدایا تُویے ساحلِ آرامِش مَن»♡♥️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آسون بود بنظرم

ولی همین که آسونه باعث میشه درصد بالایی لازم باشه برای قبولی

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

۱۵ تا مهارت زدم 

۴ تا هوش

کاربر دلاراااامم هستم..کاربریم تعلیق شد.. روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤          
2738

واییی یک جوری شدم یاد پارسال خودم افتادم

خسته نباشی عزیزم 😍😍😍

ببین اشکال نداره هر چی شده ۷ تا سوال هم خیلی زیاد نیست

دیگه برو کلا پی خوش گذرونی اصلا به کنکور و نتیجش فکر نکن چون هر چی بخواد بشه میشه و تموم شده دیگه اگر حساس باشی و هی فکر کنی الکی خودت رو عذاب میدی

اگه برای رسیدن به نیت خیرم دعا کنید ممنون میشم🤍
من کلا 11 تا جواب دادم اونم از قسمت هوش

من دینی ها و کتاب استاد قرائتی رو کامل زدم

از قسمت اون شکلا ۴ تاشو زدم

اون متنا همشو

رسیدم به قسمت اون ریاضیا که وقت تموم شد نرسیدم کامل بزنمشون

من قسمت تعلیم و تربیت معلمی رو نخونده بودم ،الکی 5تا جواب دادم (بر اساس نظر خودم😂)ازشون خواهش میکردم توروخدا اجازه بدین من برمممم

همیشه فوتبال رو به فیلم و سریال ترجیح دادم ،همدمم توپم بوده ،عشقم فوتبال،اگه دوست داشتین سوال فوتبالی بپرسین جواب میدم:))))))))))))))
واییی یک جوری شدم یاد پارسال خودم افتادم خسته نباشی عزیزم 😍😍😍 ببین اشکال نداره هر چی شده ۷ تا س ...

سلامت باشی مرسی واسه انرژی مثبت😍❤️

ولی مسئله اینه کنکور اصلی در پیش روعه 😹 نمیشه رفت پی خوشگذرونی

2706