2737
2734

دوتا عیزیو فهمیدم غلط زدم الانه  سکته کنم بقیشم همینجوری باشه چی پارسلم هینجوری گند خورد 

کاربری دست دو نفر👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالامن ده بیست سی چهل کردم جواب دادم😂😂🤦🏼‍♀️

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2731
حتما نخوندی مهم نیست برات

نه مهم نیست برام دانشجوام خودم 

برای فرهنگیان میخواستم فقط 

دیگه دفترچه های کنکور تجربی رو شانسی خط زدم 

فرهنگیان رو ولی وقت گذاشتم

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2738
حتما نخوندی مهم نیست برات

عزیزم من ی سال بخاطر ی اشتباه در پاسخ نامه کلی نمره منفی خوردم.سوالات جاب جا زده بودم درصورتی ک نمیدونستم کجا اشتباه کردم.توی عمومیا یا تخصصیا نمیدونی چقد استرس کشیدم کم مونده بود سکته کنم اشکم در اومده بود مغزم هنگیده بود

نه مهم نیست برام دانشجوام خودم  برای فرهنگیان میخواستم فقط  دیگه دفترچه های کنکور تجربی ...

برا فرهنگیانم خود کنکور اصلی مهمه ها ولی هرچی بیخایال تر نتیجه بهتر نگران نباش

کاربری دست دو نفر👧
برا فرهنگیانم خود کنکور اصلی مهمه ها ولی هرچی بیخایال تر نتیجه بهتر نگران نباش

اره می‌دونم ولی فکر کنم ده درصد تاثیر داره

در کل همون فرهنگیان هم هدف من نیست 

به اصرار خانواده رفتم کنکور دادم وگرنه علاقه من کلا همین رشته تحصیلی خودمه و هدفم اصلا معلمی نیست