2737
2739

الان میفهمم چراقدر اون روزارو ندونستم🙂💔💔

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم 🖤🥺🥀

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2731
من قدر دونستم 😔😔😔ولی قسمت نبود 😭

من اصن برام مهم نبود اونروزا میگفتم اینکه همیشه هس 😄نفهم بودم نمیفهمیدم

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2740
من اصن برام مهم نبود اونروزا میگفتم اینکه همیشه هس 😄نفهم بودم نمیفهمیدم

من قبلا نامزد داشتم یاد اون روزا میوفتم قلبم اتیش میگیره نمیتونم حتی غذا بخورم خیلی سخته🥺

من قبلا نامزد داشتم یاد اون روزا میوفتم قلبم اتیش میگیره نمیتونم حتی غذا بخورم خیلی سخته🥺

من دلم برا بچگیم تنگ شده 

بچگیه خوبی نداشتم خیلی تونستم بچگی کنم 

خودزنی داشتم همیشه تنها بودم ولی 

الان مدتیه قلبم تو فشاره خیلی درد داره خیلی 

دلم برا بچگیم تنگ شده 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
من دلم برا بچگیم تنگ شده  بچگیه خوبی نداشتم خیلی تونستم بچگی کنم  خودزنی داشتم همیشه تنه ...

عزیزم 🥺😭منم بچگیم خیلی تنهایی کشیدم یه مشکلی براخانوادم پیش اومد که همون بچگی میخاستم خودمو خلاص کنم در این حد حالم بد بود...الانم منم مث تو قلبم خیلی تو فشاره