2733
2734
عنوان

معلم خوب فیزیک برای نهایی میخوام

90 بازدید | 12 پست

میشناسین ؟ 

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
یحیوی رو شنیدم 

نه یکی میخام خصوصی بگیرم زودی تموم کنهه

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حضوری بگیرید. دبیر های مطرح که انلاین تدریس میکنند عموما کلاس خصوصی برگزار نمیکنند

بله 

شما کسی رو می‌شناسید؟ 

ملاکیان

کجا تدریس میکنن ؟ خوبن؟

عزیزم اگر برای زبان انگلیسی و یا ریاضی نیاز به کلاس خصوصی داشتی به شماره 09911592677

در تلگرام یا ایتا پیام بده

جلسه اولمون هم رایگانه💕

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2738
بله  شما کسی رو می‌شناسید؟

من کلاس های انلاین میشناسم😅

ولی همونطور که گفتم خصوصی کلاس برگزار نمیکنند تدریس استاد ذهبی و یحیوی رو دوست داشتم.

کلاس ویژه ی نهایی هم برگزار میکنند کلاسینو،تاملند و ...

خودتون ی قسمت از تدریس همه رو ببینید بعد تصمیم بگیرید🌱

من کلاس های انلاین میشناسم😅 ولی همونطور که گفتم خصوصی کلاس برگزار نمیکنند تدریس استاد ذهبی و یحیوی ...

بنظرتون اونا بهتره یا کلاس خصوصی ؟

کجا تدریس میکنن ؟ خوبن؟

بزن تو گوگل موسسه فولیتو خیلییی عالیه کل شب امتحان ریاضی و فیزیک و زیستش میشه ۹۹۰ تومن

🌻اللهم العجل ولیک الفرج🌻 میشه با دل پاکت برای آوردن رتبه ای که میخوام تو کنکور صلوات بفرستی💖🥺

سلام از تاپیکاتون دیدم که شیرازی هستین،اموزشگاه الوند ..واقعا عالین،کلاسای نهاییشون از امروز شروع میشه،حضوریم هست فک کنم ولی خب به صورت انلاینم دارن،من خودم کلاس تست و مشاورمو از اموزشگاه الوند برداشتم

همیشه فوتبال رو به فیلم و سریال ترجیح دادم ،همدمم توپم بوده ،عشقم فوتبال،اگه دوست داشتین سوال فوتبالی بپرسین جواب میدم:))))))))))))))