2733
2734
عنوان

خانوادم مایه ننگم هستن😭شوهرم بهم اینو گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1755 بازدید | 79 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق داره آخه همه باهم نیاز نیست بیان این همه وایستن فقط مادرت باید بیاد بمونه بقیشون اگه اومدن یکی دوروزه باید برگردم واقعا گرونیه سخته این همه مهمونو این همه مدت راه بردن

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم

بنظر من همسرت سخت گرفته خودتم همینطور

عزیزم یک هفته میان سیب زمینی تخم مرغ بخورین لوبیا گرم بخورین عدسی و...نیازی نیست گوشت باشه تو غذاهات خیلیم راحت به مادرت بگو دستمون خالیه درک میکنن غریبه که نیستن ولی مهمون برکته به شخصه هیچوقت از اومدن مهمون ناراحت نمیشم خدا روزیشو میرسونه

اللهم عجل لولیک الفرج❤️
2728

عزیزم نداره دیگه..کاش تو بری پیش اونا 

پیش ما اگه دخترا بخوان زایمان کنن از یکماه جلوتر میرن خونه باباشون میمونن..حتی مامانم که بچه سوم خواست بیاره رفت خونه باباش دوماه تمام...همه خاله هامم همینطور...تابحال ندیدم ک اونا بیان برا زایمان

عزیزم خب تو برو اونجا واسه زایمانت راحت ترم هستی منم شرایطم مثل توعه  ، خانوادم پیش شوهرم معذبن ...

بحضرت محمد وقتی میرم خونشون خووم  خرج خودمو میدم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه نمیتونم برم من خوشم نمیاد سو تغذیه میگیرم اونجا

پس سر بسته به مادرت بگو که راضی به زحمتشون نیستی شرایط مهمون داری نداری حالا یا مامانت خودش بیاد یا نیان کلا

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2740

خانواده هرچی هم باشه نباید پشتشونو پیش شوهرت خالی کنی اینطوری خودت بی ارزش میشی ولی تو این گرونی پدر مادرت بیان کافیه فقط یادت باشه تو زندگی از هیچکی توقع نداشته باش اینطوری راحت تر میگذره 

روم نمیشه😭

عزیزم کمرویی کار دستت میده. اگه بیان یه وقت ممکنه شوهرت یه حرکتی بزنه یه حرفی بزنه حرمت ها از بین بره.

به مامانت بگو من بعد زایمان نمی تونم شلوغی تحمل کنم. دستمونم خیلی خالیه می ترسم شرمنده بشم.

حالا که خودشون درک نمی کنن باید مستقیم بگی. 

عزیزم نداره دیگه..کاش تو بری پیش اونا  پیش ما اگه دخترا بخوان زایمان کنن از یکماه جلوتر میرن خ ...

من وقتی دوسال پیش رفتم خونه پدرم ۳ میلیون خرید کردم براشون تا باهام دعوا نکنن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بحضرت محمد وقتی میرم خونشون خووم  خرج خودمو میدم

آخه چرا ؟ خب دستشون که به دهنشون میرسه ، بگو مامان ی خورده دست شوهرم خالی شما هوامو داشته باشید ، ماهم دستمون خالی خانوادم هر وقت میان خودشون غذا میارن ، حتی برنج و دوغ و سالاد هم میارن

2706