2733
2734

پدرمادرم اهل همین شهری هستن ک من توش زندگی میکنم ولی اونا بندر عباس زندگی میکنن من ایلام.

یه خونه اینجل داشتن فروختن داخل بندعباس برا داداشم خونه خریدن.

از سال ۱۴۰۱ خونه پدرم نرفتم چون نه تعارف کردن نه دعوتم کردن آخرین بارم ک رفتم از بس کو کو و غذای بد درست کردن و ادای بی پولارو در آوردن ک سریع برگشتم.

اونا اما سالی سه چهاربار میان خونم یبار ۲۰ روز موندن برام نزدیک دو میلیون خرید کردن، یبارم ۴ روز موندن یه مرغ و یک کیلو خرما آوردن، یبارم بابام اومو یک شب موند ۷۰۰ تومن پول بهم داد، یبارم داداشمو زنش اومدن ۳ روز موندن ۴ تا ذرت برا بلال فقط آوردن.

من هیچکاری برای پدر مادرم نکردم فقط روز مادر سالی ۲۰۰ هزار میدم ب مادرم.

شوهرم بنا هست وضع خوبی نداریم اما داداشم دو شغله هست زنش پرستاره خواهرم پرستاره و پدرم کلی حقوق جانبازی میگیره.

الان میخوام زایمان کنم قراره کل خانوادم بیان پیشم .

شوهرم الان داد زد سرم گفت غلط میکنن بیان از کجا بیارم ۷ نفرو سیر کنم نمیخواد بیان.

دلم خیلی شکسته نمیدونم چکار کنم.

شما جام بودید واکنشتون چی بود .

با شوهرم چطور رفتار کنم.

حق داره یا نه؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خانوادت هم باید درک کنن 

ولی خب رفتار همسرت هم خیلی تند بوده

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!
2728

حق داره 

مادر پدر تو مثلدخاله من هستن هر وقت کسی میره خونشون فقد ماکارونی درست میکنه با بشقاب سایز کوچک

لطفا پرفم کپی نشہ🙏۸۳۷۹؟  هنوز  ب یکساال نگذشت   تقریبا  اسفند من درخواست  طلاق دادم و ابان طلاق گرفتم      این بدون حق ب حقدار میرسه فقد ب خدا و امان حسین ایمان بیاور 🙏 برای عاقبت بخری من حمد بخون((این تیتر قبل از طلاق هست👇 👇چشماش یگان ویژه است.قلب من ۱۱۱بی پلاک💜ن کاربر عشق هاچ بک هستم 💜🙂 اگر صمیمانه صحبت میکنم  چون ورد زبون من عزییمو .رفیق..... هست. یوقت فکری نزنه ب سر کله  حوصله هم ندارم اطلاعات کاربر بخونم ک مرد هست یا زن  ب هرحال ... 😍برام دعا کن که ب حقم برسم خواهشاً  میگما.. یدفه نگید من پسرم 😏😏 من یک خانم هستم آقا ناموسا درخواست دوستی نده  کسی لیاقت ندارع 🤏🪐.قول داده ام قلیان نکشم بجز امشب و شب های دیگر .. مامان کیوت 🦩 ‌ کہ از سیگار بالا میره همون اشڪایی کہ قرار بود پایین بیوفتہ:) ⁧،‌وقتی خوابیدن میشہ بهترین لذت زندگیــت،شک نڪن به زندگی باختی!‌  میکشم دود. خاطرات میرن هوا .... دوستان  قبل از گزارش. و تعلیق منو با خبر کنید تا فکر خرید سیم کارت جدید باشم  با تشکر .  بانوی کرمانی .  من زندگیم دخترمه .  تو قلبم یه هاچ‌بک خوابیده  . عاشق دخترمم.  فقد دعا کنید سال دیگه همین موقع شمع طلاقم رو فوت کنم 🦩.  بریدم ...1402/01/24 | 01:26 بمونه یادگاریخوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی ام که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگر. شد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ی مچاله می‌شویم بی صدا می‌میریم

کل خانواده چه خبره بیان؟

شما بعد زایمان باید استراحت کنی خب

فقط مامانت بیاد ۱۰ روز،پیشت باشه

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم

ادلیاتش زشته ولی بله حق داره تو این شرایط چون خرج زایمان و بچه و...خودش بالاست خانوادتم فقط دست بگیر دارن خب وضع مالیتونم که تعریفی نداره راست میگه بنده خدا ولی نمیشه هم که بگی نیان 

نمیشی تو جلوتر بگی من میام یکی دو هفته میمونم؟ 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2740

به خانوادت بگو کم کم بیان .

برای زایمانت بگو فقط مامانت بیاد .

یه جوری نگو ناراحت بشن بگو من وقتی زایمان بکنم نمیتونم ازتون پدیرایی کنم و این طوری که خونه شلوغ باشه ادیت میشم . بعدا برای دیدن بچه خوم دعوتتون میکمم 

ادلیاتش زشته ولی بله حق داره تو این شرایط چون خرج زایمان و بچه و...خودش بالاست خانوادتم فقط دست بگیر ...

نه نمیتونم برم من خوشم نمیاد سو تغذیه میگیرم اونجا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

آدم وقتی تازه زایمان کرده اصلا صبر و تحمل مهمونو نداره، فقط مامانت بیاد کمکت کافیه، هفت نفر آدم بیان اونجا بمونن که چی اخه؟ خودشون باید درک داشته باشن 🤦🏻‍♀️

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
2706