2733
2739

من عقدم ولی وقتی یاد این میفتم که قراره برم بغض گلومو میگیره🥲درسته که هر هفته هم میام اینجا ولی بازم دلم تنگ میشه واسه اتاقم واسه خاطراتمون و ثانیه به ثانیه هایی که تو این خونه گذشت

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗

مخصوصا واسه مادرم که نمیتونم هر ثانیه نگاش کنم و باهاش حرف بزنم🥹🥹🥹

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اونموقع حس خوبی داشتم خوشحال بودم فردای عزوسیم حس بغض و تنهایی داشتم که کنار پدر مادرم نیستم😥

🥺🥺🥺🥺

من و شوهرم روزیکه داشتیم میرفتیم همش دعوا میکردیم چون دلتنگی و ترسو باهم داشتیم 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
انقدرررر گریه کردیم سه تایی  من تک فرزندم ...که اخرش شوهرم گفت ولش کن من میام داماد سرخونه میش ...

😂😂حالا شوهرت اومد یانه

2740

یروزی میرسه میفهمی مادر پدرت انقدرا هم بهت وابستگی نداشتن، یروزی خودت فکر میکنی ایا بچه میخوای یا مزاحمه؟روزای اول من حس میکردم رفتم هتل بعدشم خیلی خوب بود استقلال داشتن با اینکه تو خونه هم اوکی بودم ولی اینجا بهتر بود.

من و شوهرم روزیکه داشتیم میرفتیم همش دعوا میکردیم چون دلتنگی و ترسو باهم داشتیم 

الان چطورین

دو روز اخر زیر سرم بودم فقط گریه میکردم

من سایت نمیام لطفا و خواهشا ریپلی و لایک نکنید ممنونم                                                                                                                                                                            
الان چطورین

خداروشکر خوب.بعد مدتی عادت میکنین

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
یروزی میرسه میفهمی مادر پدرت انقدرا هم بهت وابستگی نداشتن، یروزی خودت فکر میکنی ایا بچه میخوای یا مز ...

من و مامانم خیلی وابسته همیم

دو روز اخر زیر سرم بودم فقط گریه میکردم

عه چراا اخه

راهتون دور بود؟

2706