2737
2734

آب بخور و نفس عمیق ۳ تا آروم بکش 

منم مشکل تورو دارم

قرص پروپرانول بخور 

درارو باز کن بتونی نفس بکشی 

راه برو یکم 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖        الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آب بخور و نفس عمیق ۳ تا آروم بکش  منم مشکل تورو دارم قرص پروپرانول بخور  درارو باز کن ب ...

اصلا حالم خوب نمیشه اب میخورم پیاده روی میکنم پرانول دیشب یکی خوردم الانم یکی

2740
اصلا حالم خوب نمیشه اب میخورم پیاده روی میکنم پرانول دیشب یکی خوردم الانم یکی

پاشو برو دکتر یه اکسیژن و سرم آرامبخش بزنه برات

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖        الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸
ضربان قلب و احساس مرگ دارم 

خب شما حمله پنیک داری 

میتونی گوگلم سرچ کنی اطلاعاتت بیشتر بشه راجبش 

باید بری روانپزشک دارو بنویسه 

در حالت کلی داروش آلپرازولام، پروپرانولول. اس سیتالوپرام یا سرترالین هستش

حتما دربارش سرچ کن و دکتر برو 

شـوخـی زیـاد مـیـکـنـم
2706