2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکه.. حال و هوای جدیدی رو توی خونتون تجربه میکنید

من و خانوادم خیلی خوشحالیم از این اتفاق من فقط نگران فاصله سنیاشون و سن خودمم نمیگه مامانم چرا انقد پیره

لطفا هیچ مردی تو تایپک هام شرکت نکنه وگرنه گزارش میخوره
2728
مبارک باشه عزیزم، خودتون میخواستید؟منظورم اینه قبلش دکتر رفته بودید؟  

ن عزیزم تو رابطه یهویی شد اصلا فکر نیمکردیم اینجوری ش ولی خیلی خوشجالم از این اتفاق میگم دیگه فقط سن واسم نگرانیه

تحت نظر دکتر خوب باش. 

من و خواهرمم 15سال فرقمونه. 

مامانم 39سالش بود باردار شد. 

کلی خوشی سهمتون بشه... یکی از قشنگترین اتفاقاس خونتون غرق شادی میشه.... کاش 15سال پیش مامانم 5،6تا دیگ میاورد😬

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
تحت نظر دکتر خوب باش.  من و خواهرمم 15سال فرقمونه.  مامانم 39سالش بود باردار شد.  ...

واقعا دیر نیست؟

حالا بجز اختلاف سنی دخترام خودم خیلی پیرم ولی واقعا بچه دوست دارم

2738
مبارک باشه عزیزم... خوشحال باش و بابت هیچی نگرانی نکن.. اینقد عزیز بشه و حال و هوای خاص و خوبی به خو ...

چقدر انرژی مثبت گرفتم داشتم دعا میکردم بی بیچک خطا کرده باشه و جواب سونو متفی باشه ولی با این چیزایی ک گفتین روحیه گرفتم❤️

واقعا دیر نیست؟ حالا بجز اختلاف سنی دخترام خودم خیلی پیرم ولی واقعا بچه دوست دارم

نه عزیزم دیر نیست، دوست من ۴۳ سالشه  بچه اولشو بارداره، انشالله خداوند بهتون سلامتی بده

نه عزیزم دیر نیست، دوست من ۴۳ سالشه  بچه اولشو بارداره، انشالله خداوند بهتون سلامتی بده

فدات بشم خیلی خوشحالم میشوم این حرفو ممنونم ازتون ک بهم امید دادید❤️

چقدر انرژی مثبت گرفتم داشتم دعا میکردم بی بیچک خطا کرده باشه و جواب سونو متفی باشه ولی با این چیزایی ...

خداروشکر عزیزم..اره دلتو قرص بگیر..تازه وقتی زایمان کنی خدا تموم گناهانتو می بخشه....چی از این بهتر