2733
2739
عنوان

دلم به هیچی خوش نیست💔

81 بازدید | 5 پست

الان باید بودی بغلم میکردی الان باید بودی لعنت به همه روزایی که تو نیستی

چرا نبودنت عادی نمیشه چرا یه خواب راحتم ندارم چندماهه

چرا تمومی نداره نبودنت💔🙂😭

هی گفتی مثل قبل غرور داشته باش من غرووور نمیخوام هیچی نمیخوام فقط یبار دیگه بغلت رو میخوام

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

👀👀👀👀👀👀انشاالله بیاد

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

👀👀👀👀👀👀انشاالله بیاد

مطمئنم نمیدونه چقد حالم بده

بدونه هم ممکنه فرقی نکنه

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
2731

کاش فقط کنار کسی نبینمت

کاش معجزه بشه برگردی مگه چندبار زندگی کردم مگه چندبار کسی رو دوست داشتم که بدونم چیکار باید میکردم

خدایااا به آبروی حضرت فاطمه قسمت میدم معجزه کن برگرده دیگه چیزی ازم نمونده💔