2737
2734
عنوان

سر کنکور حالم بد شد

| مشاهده متن کامل بحث + 528 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از همین امروز رو خودت کار کن  مدیتیشن و خلاصه هر چی ک استرسو کم کنه  ک اونجا استرسی نشی ...

دست خودم نیس🥺

قبل اینکه شروع شه 

با اونایی که جلوم و سمت چپم نشسته بودن حرف میزدیم پشت بودن گفتم من تمرکزم بیشتر رو نهایی گفتن نباشه مایی که هر سال معدلمون ۱۹ و خورده ای میشد شده ۱۴ بیشتر حالم بد شد

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید 
شرایط خانواده سخته؟ 

نه اتفاقا برعکس 

فقط یه چیزی عذابم میده که نامزدم هنوز عقد نکردیم تحصیلکردس رو درسم خیلی حساسه هی تاکید میکنه بخون میگم اگه قبول نشم زبونم لال با چه رویی قراره بهش بگم این موضوع عذابم میده 😪😪😪

خانواده میگن قبول شدی شدی نشدی هم فدای سرت

2728
دست خودم نیس🥺 قبل اینکه شروع شه  با اونایی که جلوم و سمت چپم نشسته بودن حرف میزدیم پشت بودن ...

نهههههه 

ببین تقصیر خودته 

مطلقا اصلا نباید سر جلسه و قبلش با کسی حرف بزنی 

چون استرس میدن بعضیا هم مرض دارن یچیزی میگن ک اعصابتو خورد کنن و خودشون از تو بزنن جلو 

به حرفشون گوش نده کسی ک واقعا بخونه قبوله بقیش حرف مفته

No signature 
نهههههه  ببین تقصیر خودته  مطلقا اصلا نباید سر جلسه و قبلش با کسی حرف بزنی  چون اس ...

دعا کن عزیزم 💚🥺

معمولی بود رو به سخت  اونایی که نخوندن میگن آسونه

سطح سوالا نرمال بود ،ینی همه سوالی داشت ،هم اسون داشت هم متوسط هم سخت ولی مفهومی بیشتر بود ،مخصوصا شمی و زیست..من سرجلسه ساعتم خراب شد😐😐😐😐😐😐😐😐😐دوتا ساعتم برده بودماااا..اجازه ندادن بهم

همیشه فوتبال رو به فیلم و سریال ترجیح دادم ،همدمم توپم بوده ،عشقم فوتبال،اگه دوست داشتین سوال فوتبالی بپرسین جواب میدم:))))))))))))))
2738
آره واقعا خیلی حالم بد شد  انگار قرار بود بکشنم

قبل جلسه به شدتتتت استرس داشتم،ینی از زمانی ک ساعت 8نشستم رو صندلی تا 8ونیم ک گفتن پلاستیکارو باز کنید،خداشاهده هرچی قران بلد بودم ا حفظ میخوندم،انگار میخوان الان گردنمو بزنن..

همیشه فوتبال رو به فیلم و سریال ترجیح دادم ،همدمم توپم بوده ،عشقم فوتبال،اگه دوست داشتین سوال فوتبالی بپرسین جواب میدم:))))))))))))))
سطح سوالا نرمال بود ،ینی همه سوالی داشت ،هم اسون داشت هم متوسط هم سخت ولی مفهومی بیشتر بود ،مخصوصا ش ...

دقیقا 

قبل جلسه به شدتتتت استرس داشتم،ینی از زمانی ک ساعت 8نشستم رو صندلی تا 8ونیم ک گفتن پلاستیکارو باز کن ...

می تو 

برا همین خیلی‌هاشو شانسی زدم

می تو  برا همین خیلی‌هاشو شانسی زدم

سعی کردم شانسی نباشه..ولی خب از زیست هییییچ کسی خبر نداره..یهو مطمئن مطمئن ی گزینه میزنی در کمال ناباوری اشتباهه..ولی برای شیمی یا فیزیک اگه تیرم همین مدل سوالا باشه بنظرم اوکیه ،چون رو متن کتاب تسلط بیشتری داریم،شیمیم متن فصل4 و2دوازده زیاد بود

2706