2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پیش دبستانی الزامیه که باید برن

نه. الزامی نیس.

سال بعد تابستون یه دوره یک ماهه میفرستم

ما سفر زیاد میریم .. دخترمو فعلا درگیر مدرسه اینا نمیکنم

با اینکه الان خیلی چیزا رو بهش یاد دادم و بلد هست.. حتی اگر سال بعد ببینم شرایطش اوکی نیس..شاید یه سال هم دیرتر بفرستم .. عجله برای شروعش ندارم ‌‌ 

دختر منم هم سن دختر شماس  کی واکسن بزنیم  والا من پیش نمیفرسم  .. ازهر کس فرستاده پ ...

تا قبل از ۷ سالگی تموم شه برا واکسن فرصته اشتباه نکن هر کی ناراضیه لابد پیش خوب نفرستاده من تازه پیش تاپ شهرمون نفرستادم به خاطری نزدیک خونه بود ی پیش معمولی فرستادم همه ی صداها را به صورت دیداری و شنیداری با دخترم کار کرد امروز دخترم تونست واژه اسب را تنهایی بخونه 

جدا از این کلی دست ورزی با بچه کار میکنن عضلات دستش به نوشتن عادت میکنه و تقویت میشه ذهنش اماده میشه ..

هر کی هر چی گفت شما میپذیری؟!!!

2740
نه. الزامی نیس. سال بعد تابستون یه دوره یک ماهه میفرستم ما سفر زیاد میریم .. دخترمو فعلا درگیر مدر ...

تعجب میکنم که بحث اموزشش اولویت دومه براتون دوره ی ی ماهه اصلا موثر نیست اموزش ۸ ماهه کجا و ی ماهه کجا .. 

زمان ما پیش اجباری نبود کلاس اول میرفتیم اکثرا مشابه بودیم فک کن الان بچه ت میشینه تو کلاسی و از تعدادی عقب ترِ روی اعتماد به نفسش تاثیر نمیزاره ؟!!

تا قبل از ۷ سالگی تموم شه برا واکسن فرصته اشتباه نکن هر کی ناراضیه لابد پیش خوب نفرستاده من تازه پیش ...

چندین نفری که گفتن.. غیر انتفاعی خوبی هم فرستاده بودن

من مدتی با دختر کلاسای خانوم رحمت رو دنبال میکردیم ..

من دخترم الان جمله میخونه.. اول و اخر کلامات رو بلده .. اعداد و حروف .. حتی دیکته بهش میگم  جمله می‌نویسه.. علاقه داره به این چیزا اجباری یادش ندادم.. روابط اجتماعیش هم خداروشکر عالی.. ارتباط برقرار کردنش عالی..

کسایی که بهم گفتن چون دخترم رو دیدن هم گفتن دیگه واقعا نفرست چون چیزی بیشتر از بچه های پیش دبستانی اطلاعات داره و ارتباط میگیره مثب بچه کلاس اولی.

میگن بچه هایی که توی این چیزا ضعیفن بهتره برن پیش .. اشنا بشن با این موارد 

دختر منم هم سن دختر شماس  کی واکسن بزنیم  والا من پیش نمیفرسم  .. ازهر کس فرستاده پ ...

من پیش فرستادم خیلیییی راضیم 

دخترم متولد ۹۶ دوهفته پیش واکسن زد 

واسه سنجش که میرن خودشون میگن کی باید بزنی