2737
2734
عنوان

به نظرتون خوشبخته؟

21 بازدید | 5 پست

من یه خانم ۳۲ سالم و چند سالیه که ازدواج کردم و بچمم الان ۲ سالشه قبل ازدواج با یکی از پسرای اقوام همو میخاستیم ولی سر لج‌و لجبازیه بزرگترا اون ازدواج کرد و بعدش هم من 

دختری که گرفت هم از اقوام خودمون بودولی اصلا خانواده درست و حسابی نداشت داداشاش همگی زن باز و معتاد و خواهرا هم دعوایی جوریه که هیچ کس تو فامیل با اینا در ارتباط نیس 

هستین بگم بقیشو؟

نه نگو ادامه نده 

فکر نکن خیانت حتما باید در ارتباط باشی با طرف 

همینکه الان در مورد اون ادم فکر میکنی و نگران خوشبختیشی و تاپیک زدی واسش دست کمی از خیانت نداره 

خودتو ننداز تو این ورطه 

میخواد باشه میخواد نباشه ....اصلا فکر کردن نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این پسره هم اولاش کلی استوری عاشقانه می‌ذاشت و تمام مناسبتا رو تبریک میگف به زنش حالا مدتیه که اصلا تبریک و اینا نمیگه کامنت نمی‌ذاره و ...

خیلی کنجکاوم ببینم خوشبخته؟

تقریبا ۶ ماه پیش هم منو فالو کرده بود

2728
نه نگو ادامه نده  فکر نکن خیانت حتما باید در ارتباط باشی با طرف  همینکه الان در مورد اون ...

ببین الان شوهرمم خیلی دوس دارم زندگیمم عالیه من خیلی خوشبختم ولی خیلی دوس دارم بدونم کسی که ترجیح داده ب من واقعا می ارزه ؟

ببین الان شوهرمم خیلی دوس دارم زندگیمم عالیه من خیلی خوشبختم ولی خیلی دوس دارم بدونم کسی که ترجیح دا ...

با خودت روراست نیستی 

با خودت ضادق باش 

مثلا الان بدبخت باشه اروم میشی ؟ یا خوشبخت باشه ناراحت میشی ؟ خوب بعدش ؟ چیزی در زندگی شما تغییر میکنه ؟ 

هنوز نتونستی گذشتتو فراموش کنی واقعیت اینه به نظرم