2733
2739

شما بلافاصله بعد لیسانستون واسه ارشد خوندید یا اول یع کار باهمون لیسانس پیدا کردید  و بعد چند وقت برای ارشد خوندید و قبول شدید ؟ 

کدومش بهتره بنظرتون؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من بلافاصله خوندم همزمان کار هم میکردم  الان انقدر همه رشته ها اشباع شده با لیسانس کار خوب گیر ...

من میخوام اول کار پیدا کنم هرچند با حقوق کم بعد همزمان برای ارشد هم بخونم بنظرت این خوبه

من همون سال قبول شدم بهترین دانشگاه ایران ولی نرفتم  به نظرم اول باید فیلد کاریت مشخص باشه بعد ...

من میخوام اول بعد لیسانس یه کار مرتبط هرچند با حقوق کم پیدا کنم بعد همزمان برای ارشد هم بخونم بنظرت این خوبه؟

من همزمان سرکار مرتبط رفتم همون که لیسانسم تموم شد رفتم ارشد 

من میخوام اول با لیسانس یه کار کوچولو هرچمد حقوق کم پیدا کنم بعد همزمان برای ارشد هم بخونم اینطوری خوبه بنظرت؟

من میخوام اول بعد لیسانس یه کار مرتبط هرچند با حقوق کم پیدا کنم بعد همزمان برای ارشد هم بخونم بنظرت ...

ببین اگر میخوای کار خصوصی داشته باشی آره خوبه 

ولی اگر میخوای دولتی استخدام بشی اول ارشد بعد استخدام 

چون بعد از استخدام شدن تا ۵ سال اجازه نمیدن ادامه تحصیل بدی و اگرم اجازه بدن مدرکت ارشدت رو تا چند سال اعمال نمیکنن و پیشرفتت کمتر میشه 

2738
ببین اگر میخوای کار خصوصی داشته باشی آره خوبه  ولی اگر میخوای دولتی استخدام بشی اول ارشد بعد ا ...

اره کار خصوصی منظورمه،  البته تو حوصه رشته خودم نه کار آزاد 

این چیزی که میگی برای همه سازمان هاس؟ آموزش پرورش هم شاملش میشه؟