2733
2739
عنوان

بچها واسه جوشام چیکار کنم

74 بازدید | 12 پست

بچها چیکار کنم جوشام زیاده دختر عموم یخ زد تمام جوشاش رفت 

رامین عشق تیم ما            رامین خوش تیپ ما                         کاربر تعلیق شده هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو دکتر ازمایش بده .اگه از کبد با هورمون هات باشه تا دارو نخوری خوب نمیشه.بعد درمان دارویی هم روتین پوستی پوستت و بهتر میکنه

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2740
چندساعت یبار صورتتو با صابون بشور خشک شن تا وقتی همه ش خوبشد ادامه بده بعد کرم مرطوب کننده بزن صورتت ...

صاکونیوز که بدتر جوش میاره

رامین عشق تیم ما            رامین خوش تیپ ما                         کاربر تعلیق شده هستم
برو دکتر ازمایش بده .اگه از کبد با هورمون هات باشه تا دارو نخوری خوب نمیشه.بعد درمان دارویی هم روتین ...

تو تامین اجتماعی هم میگیرن این آزمایش رو؟ 

آب🩵باد🤍خاک🤎آتش❤️‍🔥
جووون توام یخ بزن😂

منم میزنم من قبل تر از دختر عموم میزدم اصن اما هی یادم میره یا حوصله ندارم بزنم 

چندساعت یبار صورتتو با صابون بشور خشک شن تا وقتی همه ش خوبشد ادامه بده بعد کرم مرطوب کننده بزن صورتت ...

صابون که که پوستش بدتر جوش میاره