2737
2739

الان ارامش قبل طوفانه دو تو حس  با هم قاطیه هم شیدایی دارم  هم افسردگی     به زور دارو فعلا سرپام 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لحظاتی حالم خوبه  لحظاتی دپرسم    خدا کنه افسردگیم سطحی باشه 

پارسال که ۵ ماه توافسردگی  بودم  توهم میزدم و....

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2740
وقتی تو شیدایی هستی چه ویژگی هایی داری؟ حتما دارو‌بخور

من نیمه شیدایی رو تجربه کردم 

چون دو قطبی نوع دو هستم  و شیدایی کتمل رو تجربه نکردم  ولی تا دلت بخواد افسردگی حاد دارم

من نیمه شیدایی رو تجربه کردم  چون دو قطبی نوع دو هستم  و شیدایی کتمل رو تجربه نکردم  ...

منم یه ساله فهمیدم دو قطبی ام دارو میخورم ولی نمیدونم کدوم نوعش هستم ….الان چند روزه به شدت انرژیم رفته بالا دوست دارم همش با همه حرف بزنم این ور اونور برم فک میکنم تو فاز شیداییم نیمدونم چیکار کنم تمرکز ندارم یه جا بند نمیشم باید بشینم درس بخونم ولی همش دارم تو گوشی یه کاری میکنم دیگه بریدم 

منم یه ساله فهمیدم دو قطبی ام دارو میخورم ولی نمیدونم کدوم نوعش هستم ….الان چند روزه به شدت انرژیم ر ...

اره فاز شیدایی هستی 

من معمولا دو سه هفته تا یه ماه تو این فازم  بعد پنچر میشم حالا افسردگیم یه ماه  دوماه طول میکشه  ولی پارسال ۵ ماه طول کشید 

اره فاز شیدایی هستی  من معمولا دو سه هفته تا یه ماه تو این فازم  بعد پنچر میشم حالا افسرد ...

منم زمستون پارسال کلا غمگین و افسرده بودم اتفاقایی هم افتاده بود 

بعد همین فاز شیدایی باعث شد دیشب به کراشم پیام بدم😐😂

خیلی بدهههههههه عاسی شدم 

منم زمستون پارسال کلا غمگین و افسرده بودم اتفاقایی هم افتاده بود  بعد همین فاز شیدایی باعث شد ...

اره با یه اتفاق میری تو فاز افسردگس یه تلنگر یه همچین چیزی باعثش میشه 

خیییلی سخته درکت میکنم 

2706