2733
2734

عالی بود😍خیلی راحت بود

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تقریبا چه رنجی میشه درصدات؟

فک کنم ۵۰ ۶۰

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!

معده درد و حالت تهوع گرفتم و از درد به خودم میپیچیدم مراقب ها شدن مراقب من

کشون کشون بردنم دراز کشیدم اورژانس اومد نمیدونم چه آمپولی زد رفتم توی عالم دیگه 

یعنی با وجود سطح علمی خوب کنکورم ب...رفت

(کاربری دست سه نفره) -لایک نکنید لطفا❤
2740
معده درد و حالت تهوع گرفتم و از درد به خودم میپیچیدم مراقب ها شدن مراقب من کشون کشون بردنم دراز کشی ...

من پریود بودم سر ریاضی جلو چشمام سفید شد 

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم
وای چقدر حیفیم میاد برا اردیبهشت جمعبندی نکرده بودم😕خدا کنه تیرم سطحش مثل این باشه

اگه بخوایم طبق تجربه کنکور پارسال حرف بزنیم کنکور تیر سطحش مثل این کنکور نیست

پارسال سوالات کنکور دی نسبتا ساده بود ولی تیر نه

ما سبز تر از تمام تبر هایی که خورده ایم ادامه می دهیم :)
من پریود بودم سر ریاضی جلو چشمام سفید شد 

خوراکی آجیل یا شکلات میبردی

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
هم آجیل هم بسکویت هم کاکایو و شکلات بردم

خب خوبه

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍