2733
2734

سلام بچه ها

من بسیار در شرایط بدی هستم که از خدای بزرگ میخوام هیچ کس حتی دشمنم هیچ زمانی جای من نباشه …. ازاول بچگیم هم مشکلات بزرگی رو پشت سر گذاشتم …. اما الان دیگه فقط به خودکشی و نابودی دارم فکر میکنم …. اتفاق عای بد من تمومی نداره ،هر راهی هم امتحان کردم ،از روانشناس و تراپی و همه چی تا دعا نویس و اینا …. اگرم الان تاپیک زدم چون دختر تنهایی هستم و ناچارم …. الانم به خاطر فشارها و استرس های زندگیم به جسمم فشار اومده …. ازتون عاجزانه درخواست دارم اگر کسی رو آشنا به علوم غریبه واقعی نه الکی ( چون سراغ خیلی ها رفتم و پولمو خوردن ) سراغ دارید که هم بهم بگه چه خبره و قراره چی بشه و هم بتونه کمکم کنه بهم معرفی کنید …. وجدانا برای تبلیغ نباشه ،اگر نیاز به تبلیغه من هزینه تبلیغتونو میدم …. بدونید از دیشب ۳،۴ تا قرص خوردم و فقط به مرگ دارم فکر میکنم ،پس لطفا اگر میشناسید عاجزانه بهتون التماس میکنم کمکم کنید … دنبال فالگیر اینا نیستم ،دنبال استاد علوم غریبه و یک انسان خاصی هستم که بدون اینکه من بگم خودش بتونه با روشن بینی بفهمه همه چیزو …. من در آستانه مرگم …. ازتون کمک میخوام …. اگر هم در روم نمیتونید بگید بهم پی وی بگید …. ازتون عاجزانه کمک میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله بسیار زیاد رفتم ….

بسیار زیاد رفتی خودش اشتباهه

پیش یه دکتر خوب برو و چند سال تحت درمان باش 

نه اینکه هی دارو عوض کنی ❤️ بعد کنارش هر خرافاتی که دوست داری هم امتحان کن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

خدا شاهد حال منم مثل شماست 

37 سالمه 

پیر دختر 

از بچگی کتک خور و شکنجه خور خانواده و مادر!!! 

یه روز خوش ندیدم 

هر دری تاکید میکنم هر دری زدم 

هر راهی رفتم 

هر تلاشی 

هر تلاشیییییی 

شما بگو سر سوزنی تغییر 

انگار موقع بدنیا اومدنم یکی گفته برو که خیر نبینی.. 

ای خدا با هر نفس میگم دیگه مرگمو برسون خدا 

دیگه بقیه عذابم بزار برا جهنم خدا 

چقققققققدر دنبال عالم گشتم بگه من باید چه کنم 

پیدا نشد اونایم که گفتن فقط پولمو خوردن پولی که با بدبختی جور میکردم 

هر کاری بگید میکنم ولی هیچ دری باز نمیشه

به کدوم نفرین دچارم؟ 

2738