2733
2739
عنوان

رفتار پدرم و واکنش همسرم

231 بازدید | 16 پست

جدیدا بابام خیلی بد مهمان شده ما دو ساعت میریم میشینیم قیافه اش گرفته اس اخم و تخم میکنه

البته بماند که مشکل بزرگی هم تو زندگی داره اما خب از شوهر من خارجه

دیشب خونشون بودیم تی وی روشن بود ما حرف می‌زدیم یا شوهرم به اخم و پرخاش می‌گفت ساکت باشید دارم نگاه تلویزیون میکنم البته ما هم راجب محتوای اون برنامه حرف می‌زدیم شوهرمم بدش اومد چیزی به اون نگفت ولی پاشد گفت خوابم میاد بریم خونمون 

تو راه من هم گفتمش به تو اصلا ربطی نداشت با زن و بچه ی خودش بود می‌گفت حرف نزنین

ولی خیلی ناراحتم کاش میشد به بابام بگم چرا هر سری میام تازه بعد یه هفته رفتم خونشون این رفتار ها رو میکنه خواهر های دیگه ام یه روز در میون اونجان

خدایا تا بی نهایت شکرت بابت هدیه ای که بهم دادی من این هدیه رو از حضرت فاطمه زهرا دارم ازت ممنونم مادر♥️🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلییی 

خواهر من در ماه سه چهار بار می‌ره خونه ی پدرم ، بقدری خواهش رو داره بابام و حتی ی اخم به ابروش نمیاره 

بعد من و شوهرم دو روز برفتیم چنان رفتارای زشتی میکرد ک پشیمون می‌شدیم از رفتن 

یکساله قهرم و نمیرم خونه شون

2728

متاسفانه پدر منم   از اینکارا  زیاد  میکرد   و اخرش  این شد که شوهرم   پاشو    خونشون  نذاشت.   منم کم  کم نرفتم و کات   شد. پدرم میگفت   خودت  بیا   بچه هاتو  نیار   صدا میکنن

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
خیلییی  خواهر من در ماه سه چهار بار می‌ره خونه ی پدرم ، بقدری خواهش رو داره بابام و حتی ی اخم ...

منم قهرم گاهی عذاب   وجدان میگیرم.شما اینطور   نیستی؟؟  

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

خوب عزیزم اوناهم سنی ازشون گذشته شایدحوصله نداشتع باشن مرتب بچه هابرن خونشون شمارونمیگم کلی میگم که میگین خ اهرای دیگه هم یه روزدرمیون میرن اونجاشایددلشون بخوادیه وقتایی خونه ساکت وخلوت باشه بایددرکشون کنیم

2738
گاهی بله ..  ولی باز که به کاراشون فکر میکنم ، نظرم عوض میشه  شما دلیل قهرتون چیه ؟؟؟

بالا گفتم... اخم و تخم  میکرد   به   شوهرم..سوهرم دیگه   نیومد.   منم  که میرفتم  میگفت تنها   بیا،بچه هات   صدا میکنن بزارشون  پیش  مادرشوهرت و تنها   بیا.   ده  روز  یکبار  میرفتم  برای  ۳،۴ساعت

ماهی یه بارش کن 

شوهرم خیلی کم میاد اصلا برا شام و ناهار هم نمیمونه تعارفی هم ازش نمیکنن ولی باز بی حرمتی میبینم 

خدایا تا بی نهایت شکرت بابت هدیه ای که بهم دادی من این هدیه رو از حضرت فاطمه زهرا دارم ازت ممنونم مادر♥️🌹
خیلییی  خواهر من در ماه سه چهار بار می‌ره خونه ی پدرم ، بقدری خواهش رو داره بابام و حتی ی اخم ...

من که فعلا بچه هام به دنیا نیومدن

خواهرام بچه دارن خیلی اذیتن بابت اون ها ولی من آخر شب میرم نهایتش چای و میوه بخوریم نمی‌دونم چرا اخم و تخم میکنه

متاسفانه پدر منم   از اینکارا  زیاد  میکرد   و اخرش  این شد که شوهرم   ...

خودت چرا نرفتی ؟

2706