2733
2734

بابا خسته شدم هی کار پیش میاد میخوام برم بیرون اگه بخوام ضد افتاب بزنم صورتم بدتر میشه بیرون رفتنم یه ساعت طول میکشه زود زود باید صورتمو با لیف یا دستم اسکراب گنم،طبیعیه عایا؟؟ا

چربه؟ 

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همون لیف و اسکراب داغون کرده. آبرسان خوب بگیر بزن. شبا چراغارو خاموش کردی یکم روغن نارگیل بزن پوستت خشک و بی آب شده

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
2740
از بس اسکراب کردی پوست پوست شده 

نه بابا یه مدت اصلا به کتفم هم نبود شاید ماهی یبار به پوستم میرسیدم الان که یه مدته شروع کردم یه چیزایی رو رعایت کنم پوستم ادا میده

اسکراب بیشتر از هفته ای دو بار سد دفاعی پوستت رو نابود میکنه و به مرور دچار لک منافذ باز و دهیدراتگی پوست میشی که اینها خیلی بدتر از چربی صورت هست 

حتی قدیم ها هم با سفیداب نهایت هفته ای یکبار حمام میکردن 

شما باید چربی پوستت رو کنترل کنی عزیزم و تمام محصولات روتینت فاقد چربی باشه ، آبرسان بدون چربی رو اصلا فراموش نکن 

و رژیم غذایی خاص داشته باش

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
نه بابا یه مدت اصلا به کتفم هم نبود شاید ماهی یبار به پوستم میرسیدم الان که یه مدته شروع کردم یه چیز ...

اشتباه کردی 

ماهی یکبار رسیدن یعنی چی 

حتی ماهی یک بار اسکراب یعنی سد دفاعی پوشت رو نابود کردی