2737
2734
عنوان

بنظرتون جوجه رنگی بخرم؟؟؟🐣🐤🐥

147 بازدید | 22 پست

دیروز تو بازار دیدم دلم براشون رفت شوهرم میگه اگه میتونی نگهداری چند تا بخرم برات 

اخرین باری که جوجه رنگی داشتم ۸ سالم بود 

میترسم بخرم گربه بخوره یا بمیرن عذاب وجدان بگیرم🦧

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر خونه ویلایی دارید بگیر

اره ولی گربه خیلی رفت امد داره به حیاطمون میترسم بیاد بخوره تو قفسم  میگم گناهه نگهدارمشون

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2731
آره بخر بامزه هستن  خب بالاخره هر موجود زنده ای یه روزی میمیره واسه چی عذاب وجدان بگیری ؟

اخه یسریا نگهداریشو بلدن بزرگ میکنن ولی من توبچگی هرچقد خریدم مردن🥹

اخه یسریا نگهداریشو بلدن بزرگ میکنن ولی من توبچگی هرچقد خریدم مردن🥹

منم بچه بودم یکی خریدم زنده موند بزرگ شد 

یه خروس بزرگ قشنگ 🥰خیلیم وحشی بود اسمش قرمزی گذاشته بودیم 

2738
منم بچه بودم یکی خریدم زنده موند بزرگ شد  یه خروس بزرگ قشنگ 🥰خیلیم وحشی بود اسمش قرمزی گذاشته ...

ای جونم😍😍

ماهم وقتی بچه بودیم داداشم یه اردک خرید خیلی ناززز  و کوچولو بود🥹 بزرگش کردیم دیگه انقد بزرگ شد که نتونستیم نگهش داریم دادم خالم برد روستاشون یروز فهمیدیم کباب کردن خوردنش😐😭😂

بخر ولی همون اول ببرش پیش دامپزشک بیشترشون مریضی دارن برا همین زود میمیرن اگه میخری خوب مراقبش باش ...

چشم

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید ....لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید اگه مقدوره براتون ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....
2706