2733
2734

یکی از بستگانم که باهم صمیمی هستیم از من خیلی خوشگلتره و این اعتماد به نفسمو گرفته میدونم اشتباهه و باید خودمو دوست داشته باشم ولی چیکار کنم این فکرا از سرم بره بیرون

زِندِگیِ بَنَفش 💜 با افتخار گیاهخوار و وِجتِریَن هستم و حامی حیوانات

بزار

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید روی خودت کار کنی و به زمان نیاز داره همه اعتماد بنفسشونو یک شبه بدست نیاوردن 

کتاب هایه مربوطه بخوان خیلی میتونه بهت کمک کنه 

چند سالته ؟

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
2740
باید روی خودت کار کنی و به زمان نیاز داره همه اعتماد بنفسشونو یک شبه بدست نیاوردن  کتاب هایه م ...

۱۸

زِندِگیِ بَنَفش 💜 با افتخار گیاهخوار و وِجتِریَن هستم و حامی حیوانات

الهی چ نازی

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

خیلی هم‌ خوبی عزیزم 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
۱۸

اقتضایه سنتم هست عزیزم 

بمرور خوب میشی 

کتاب بخوان خیلی میتونه بهت کمک کنه 

منم میزا م حدس بزنین چند سالمه

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
2706