2737
2739

استرس نداشته باش 

مطمئن سوالارو جداب بده

قبلش با یکی تمرین کن

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو کانال‌های تلگرامی 

سایت ای استخدام 

از داخل اینا سوالای مصاحبه پارسال رو دربیار 

با اعتماد به نفس کامل برو 

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
2731
من استادم یکی از ارزیاب های ماده ۲۸ هست یکی چیزایی از مصاحبه گفته سوالی داری بپرس شاید بتونم کمکی بک ...

عزیزم من توی مبحث تدریس خیلی مشکل دارم

توضیحی راجب این مورد ندادن؟

عزیزم من توی مبحث تدریس خیلی مشکل دارم توضیحی راجب این مورد ندادن؟

فقط میخوان تسلط بسنجن کاری ندارن چی درس بدی

وسطاش شلوغ میکنن حرف میزنن ببین واکنشت چیه خیلی خونسرد باش

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

چند تا مسئله هست که باید رعایت کنی 

ششگانه ها رو باید تو تدریست رعایت کنی 

یعنی اولشو با یه حدیث شروع کن میشه مذهبی 

ربطش بدی به کار کردن و پول درآوردن میشه اقتصادی

ربطش بدی به ورزش کردن میشه ساحت ورزشی

....

حال احوالپرسی اول کلاس 

احوالپرسی با بچه ای که غایب بوده مثلا به علت مریضیت 

یعنی حواست به همه بچه ها و حالات روحی و جسمیشون هست 

اعتماد به نفس دادن به بچه ای که فکر میکنه درسو دوست نداره 

اعتماد به نفس دادن به بچه ای که فکر میکنه ضعیفه 

باید بهشون یادآوری کنی که ببین زهرا چقدر پیشرفت کردی...

اینا رو الان یادم اومد

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند

مبحث تدریس چیزی نگفتن فقط گفتن بیست دقیقه فرصت داری توی اون بیست دقیقه هر چی میخوان باید توضیح بدی و اعتماد بنفس داشته باشی این مورد خیلی تاکید کرد، ظاهر هم باید با حفظ شئونات اسلامی باشه چون بعدش که تحقیق میکنن با روز مصاحبه یکی نباشه پوشش رد میکنن

2740
چقد عالی  ممنون از توضیحاتتون😍 شما رفتین تاحالا؟

بله پارسال رفتم قبول شدم

کاردستی و‌قصه اینارو چیکار کردید؟ و اینکه مباحث علوم و ریاضی همش رو تمرین کرده بودید؟

من دبیری بودم اینا رو نداشتم 

از همون سایت ای استخدام مطالب خوبی میتونی پیدا کنی

خب در قبال شلوغ کاریشون چی بگیم بهشون

خیلی محترمانه باید ارومشون کنید

دادو هوار نکنید امتیاز منفی داره