2733
2739
عنوان

دوستان میشه راهنماییم کنین

31 بازدید | 6 پست

چن وقتی هست که باردارنمیشم تازگیا فهمیدم که مشکل از همسرمه خانوادش همش میگن برو درمان کن یاگاهی تیکه میندازن بهم همسرم اصرار داره که اصلا نگم که خودش مشکل داره به نظرتون سکوت کنم؟؟؟

اول اینکه خانواده چرا باید در جریان باشن که شما قصد داشتی بچه دار بشی ، و الان نشده !

دوم از همون اول یا نباید میگفتین مشکلی وجود داره یا اگه اعلام کردید باید میگفتین مشکل دو طرفه اس و هر دو تحت درمان هستین !

سوم تو این شرایط خودت چیزی نگو ، با همسرت صحبت کن که خودش خانواده اش رو در جریان بگذاره که مشکل از ‌پسرشون هست یا توجیهشون کنه که درباره ی این موضوع نظری ندن !

درخواست دوستی قبول نمیکنم ☺️ میتونید تو یکی از تاپیکام برام کامنت بگذارید اگه واجبه 💖
اول اینکه خانواده چرا باید در جریان باشن که شما قصد داشتی بچه دار بشی ، و الان نشده ! دوم از همون ا ...

من یه سقط داشتم همه فهمیدن بعدش دیگه فکر میکنن مشکل از منه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول اینکه خانواده چرا باید در جریان باشن که شما قصد داشتی بچه دار بشی ، و الان نشده ! دوم از همون ا ...

عزیزم شوهرم نمیزاره من چیزی بگم به نظرت خودش میگه که مشکلی داره

2728
من یه سقط داشتم همه فهمیدن بعدش دیگه فکر میکنن مشکل از منه

متاسفم به خاطر این موضوع 🩵

خب به همین همه باید میگفتین که جنین چمیدونم مشکل کروموزومی داشت که سقط شد 

حالا مهم نیست دیگه ولی با همسرت صحبت کن و بگو که این صحبت های خانواده اش برای شما اذیت کننده هستش ! 

به هر حال باید درک کنن این موضوع رو 

درخواست دوستی قبول نمیکنم ☺️ میتونید تو یکی از تاپیکام برام کامنت بگذارید اگه واجبه 💖
متاسفم به خاطر این موضوع 🩵 خب به همین همه باید میگفتین که جنین چمیدونم مشکل کروموزومی داشت که سقط ...

نمیگه من حس‌میکنم واقعا داره در حقم ظلم میشه 

نمیگه من حس‌میکنم واقعا داره در حقم ظلم میشه 

خب صد در صد داره ظلم میشه عزیزم .

حالا شما به صورت خیلی جدی صحبت بکنید با همسرتون ایشالا که اوضاع بهتر بشه