2733
2734

لایک

شاید منکر چیزی باشم اما دلیل ندارد آن را به لجن بکشم و یا حق اعتماد به آن را از دیگران سلب کنم ..٫٫خودتان را برای دیگران آرام آرام ورق بزنید چون اگر تمام شوید به سراغ دیگری میروند٫٫تا وقتی مثل یک چکش رفتار میکنید همه را به شکل میخ می‌بینید ..امام علی علیه‌السلام 🤍حالا که تا اینجا اومدی میشه ی صلوات بفرستی برا قبولیم ؟⁦✨😚⁩ریپ بزنید که منم براتون متقابلا بفرستم ✨💚

شدم ۱۷ شونزه صدم

رشتمم انسانی بود 

اینم بگم تو کل سال نخوندما زیاد فق شب امتحان میخوندم تا خود صبح 

کنکورم ندادم نامزدم نزاشت چون شب قبل کنکور از استرس درمانگاه بودم

ولی با شرط معدل رفتم دانشگاه 

همون قدر باش که هستن برات🌆(سارن)تنها اسلحه صلح تفنگ اب پاچاست🔫( شایع)نزار تویه دلت سردی بشینه گل من🥀(خلصه)پخش و پلا تویه ذهن منی🧠(معین z)دلم تنگه واسه تو ارع شدیداً مثل تو ارع ندیدم(آرمینم)😻سلامتی عشقم بی معرفت ولم کرد سلامتی اونی که تنها هندلم کرد😌(تاک دوون)لیلا لیلا آهای فرشته مغرور(الجان)😈هر دفعه میگذره الکله میپره(امین)🍻برچی اوضارو پیچیده کنیم دوسم داری منم میخوامت کلی(تی ام)🫶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شدم ۱۷ شونزه صدم رشتمم انسانی بود  اینم بگم تو کل سال نخوندما زیاد فق شب امتحان میخوندم تا ...

پشمام خوب بوده معدلت

من استرس گرفتم نمخونم میگم دیره

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نِمیشی‌سَهمم‌امامَن‌هَمیشه‌عاشِقِت‌هَستم..      عاشقِ هجران کشیده زود گریان میشود:))
بعد تراز معدل چن بهت دادن؟

۸هزار

همون قدر باش که هستن برات🌆(سارن)تنها اسلحه صلح تفنگ اب پاچاست🔫( شایع)نزار تویه دلت سردی بشینه گل من🥀(خلصه)پخش و پلا تویه ذهن منی🧠(معین z)دلم تنگه واسه تو ارع شدیداً مثل تو ارع ندیدم(آرمینم)😻سلامتی عشقم بی معرفت ولم کرد سلامتی اونی که تنها هندلم کرد😌(تاک دوون)لیلا لیلا آهای فرشته مغرور(الجان)😈هر دفعه میگذره الکله میپره(امین)🍻برچی اوضارو پیچیده کنیم دوسم داری منم میخوامت کلی(تی ام)🫶
پشمام خوب بوده معدلت من استرس گرفتم نمخونم میگم دیره

ببین بنظر من هیچوقت دیر نیست موقع امتحانا خواب بهم میخوره ولی سعی کن خورد و خوراکت خوب باشه 

اگه توام مث من کتابت خالیه و سوال ننوشتی و جاهای مهمو خط نکشیدی کتاب‌ای کمک درسی داشته باش توضیحات درسارو بخون و یاد بگیر