2737
2739

حقیقتا وقت خیلی کمی داری

بعیده رتبه خوبی بیاری مگر اینکه خیلی به خودت فشار بیاری خیلی زیاد بخونی

چرا نمیمونی واسه سال بعد؟

امسال نهایی‌ها رو بده

بعد نهایی‌ها شروع کن بخون واسه سال بعد

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

اگه دوازدهمی شروع کن از الان بخون حتما چون صد درصد برای سال بعد صفر نیستی اگه پشت کنکوری امسال رو اصلا ترمیم نزن چون سال بعد نمیتونی ترمیم کنی و تراز کمتری میده بهت 

شروع کن بخون در هر صورت برای سال بعد که جلو باشی 

امسال اگه صفری بیخیال شو دیره 

یک جمع نکوشیده رسیدند به مقصد یک قوم دویدند و به مقصد نرسیدند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حقیقتا وقت خیلی کمی داری بعیده رتبه خوبی بیاری مگر اینکه خیلی به خودت فشار بیاری خیلی زیاد بخونی چ ...

خب تنها نهایی رو بخونم و ۲۰ درصد کنکور هم دوازدهم دهم یاردهمو نمیدونم چجوری بخونم

نمیخام بمونم سال بعد

2731
خب تنها نهایی رو بخونم و ۲۰ درصد کنکور هم دوازدهم دهم یاردهمو نمیدونم چجوری بخونم نمیخام بمونم سال ...

خب ببین با این وضعیت نباید توقع رتبه عالی و رشته‌ی تاپ داشته باشی مخصوصا اگه رشته‌ات تجربی باشه

حذفیات داشته باش مباحث تست خیز رو بخون

اون مباحثی که واست خیلی سختن رو نخون چون هم وقتت گرفته میشه هم تو این زمان کم احتمالا نتونی اونقدر خوب کار کنی که بتونی تستش رو بزنی

بیشتر کنکور از دوازدهم میاد حواست بیشتر به دوازدهم باشه

تاثیر معدل هم خیلی مهمه و واقعا تاثیر داره

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم