2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باد داره.چند سالته؟ من ۳۲،۳۳ سالمه دلم میخواد عمل کنم ولی مجردم وبابام اجازه نمیده، نمیدونمم کی متاهل میشم.یعنی تا چند سالگیه طرف عملش میکنن؟ استرس دارم.منم بینبم گوشتیه و وقتی میخندم نوکش میافته پایین یکم😕

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2738
باد داره.چند سالته؟ من ۳۲،۳۳ سالمه دلم میخواد عمل کنم ولی مجردم وبابام اجازه نمیده، نمیدونمم کی متاه ...

نیاز به اجازه نداره من تنهایی رفتم عمل کردم اومدم 

نیاز به اجازه نداره من تنهایی رفتم عمل کردم اومدم 

جدی؟ یعنی رضایت پدر نیاز نیست واسه عمل؟ مگه نباید یکی از خانواده همسر یا پدر بیاد رضایت نامه رو امضا کنه؟ خوب اخرش که همراه میخوام، مگه یکی دوروز نگه نمیدارن؟ من از بیهوشیشم میترسم تاحالا بیهوش نشدم😥

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
من دیگه چسب نمیزنم بنظرتون اگه نزنم بزرگتر میشه؟

چسبو بزنن.من شنیدم بعضیا تا چند ماه بعدش چسبو میزنن.میگن تو فرم گیری بعدشم هم موثره

2706