2733
2739

سلام دوستان خوبین ...میگم دخترم دوسال و یکماهشه ...بعد ایستاده قدش ۹۳سانته ..خوبه یعنی ...احتمال داره در آینده جز قدبلندها باشه ؟؟یا در دوره های سنی مختلف استپ قدی میکنن بچه ها ؟؟کسی تجربه ای داره بگه ...لطف میکنین 🙏😃♥️

👩‍❤️‍👨یاخواگورا 

من تا کلاس چهارم از همه بلند تر بودم الان 155 ام چون همون کلاس چهارم پریود شدم

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بعد از پریودم ۱۲ سانت قد کشیدم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
فد خودتون و همسرتون چنده

بیشترش به غذاس

من بابام 185 و مامانم 170 خودم 155 جون بدغذا بودم و زود پریود شدم

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
فد خودتون و همسرتون چنده

قد خودم فکر کنم ۱۶۴هس ...قد همسرم ۱۸۰اینا ..باز اگه اشتباه نکنم .والا یادم نیست دقیقشونو ...چون چند جا بالا پایین گفتن .🤷

👩‍❤️‍👨یاخواگورا 

منم پنجم پریود شدم و همیشه خدا قدم بلند بود.الانم ۱۷۲🤦‍♀️

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم
2740
من بعد از پریودم ۱۲ سانت قد کشیدم 

خو منم 145 بودم شدم 155 

بستگی داره کی بشی 

اگه هفتم میشدم الان 170 بودم

دقیقامنم همینطوربودم تاکلاس چهارم بهم میگفتن چقدرگنده ای ولی همون چهارم توسن ۱۰سالگی پریودشدم اونموقع قدم ۱۵۰بودبعدپریودفقط۷سانت قدکشیدم

منم پنجم پریود شدم و همیشه خدا قدم بلند بود.الانم ۱۷۲🤦‍♀️

خوشبحالت

حتما در آینده دخترتو رزمی بفرسستتتتت مامانم منو فرستاد همین دلیلش شد که الان استخون بندیم خوبه قدمم بلنده سعی کن هر روز صبح بهش شیر بدی بچه ماشاالله غوللل مرحله آخر میشهههه😍😍😍😍😍😍😍

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱
2706