2737
2734

و قرار سد موقع ديدن دوستي تكليفش مشخص شه بالاخره همو از نزديك ديديم و من اون غرور سابقمو رعايت نكردم سبك بازي دراوردم قبلش تو ذهنم اين بود كه فقط ببينيم همو و زود برگردم تا تصميمات گرفته شه اونم كسي مث اون كه شرطو اينا ميزاشت برا هرچي و خودشو چس ميكرد.ولي زياد پيشش موندم و حتي بعدش كه مشخص بود خيلي خوشش اومده عجله كردم خودم نظرشو پرسيدم و جوري پرسيدم كه انگار قصدم ازدواجه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

و ضعف نشون دادم اونم فهميد اينو و دوسه بار كه اونجا بودم همين اتفاق افتاد 

الان حس ميكنم كه اون ارزش سابقو ندارم

ميشه درستش كنم باز؟! چطور ميشه كلا بشم مث قبل ديدن كه انگار دفعه بعد بار اوله كه همو ميبينيم

اون قرارام درست حسابي نبود زياد محل كارش بود فقط و بار آخر ٤ ماه پيش بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیخیال گذشته شو اگ دوسش نداری بیخیالش شو اگه میگی ن دوسش دارم پس بایدی یسری رفتاراتو تغییر بدی عزیزم 

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

اصل شما همینیه که بروز دادی و اگر قراره عشق و ازدواجی درمیون باشه بهتره با شناخت خود واقعیت باشه نه فیک، چون بهرحال بعد از ازدواج غرور و نقاب و گاردا میرن کنار و اگر خیلی تفاوت باشه بین اصلت و نقابدارت بمشکل میخورین. 

2738
مرسي عزيزم من ميخوام اشتباهاتمو جبران كنم ولي نميدونم چطوري

من کتاب های روانشناسی میخونم 

همه اونا یه چیز رو میگن :مرد ها مثل کش می‌مونن زیاد بهشون نچسب خودشون برمیگردن

عزیز سفر کرده ی من به جای تموم وقت هایی که نتونستم باهات حرف بزنم گریه کردم🖤🥀
چطور تغيير بدم عزيزم

اروم حرف بزن سرسنگین باش ت رفتارات و این چیزا...باید یاد بگیریش ببینی چطور ادمیه عزیزم

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2706