2737
2734
عنوان

توی پفک شکر داره ؟تو اصلاح سبک نباید خورد ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 50 پست
چیه ؟شکر ندارع ؟از کجا بخرم 

کاملا طبیعیه ، همه‌ذجا گیر نمیاد باید جاشو توو شهرتون پیدا کنی ، سرچ کن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه نی نی ها فقط نمیخورند  ولی نی نی ها اينجوری لوس و بدون تحقیق راجع به سبک رژیم تاپیک میزنند& ...

چقد چرت و پرت گفتی خودت نفهمیدی چی گفتی مغزت عیب داره یه دکتر برو 

خب پفکم اگه دوست داری سعی کن خیلی اروم وبا ناز بخوری که هم اون طمع پفک دوستیت رفع بشه هم چند تا دونه ...

چمیدونم آخه اصلا نمی‌دونم ممنوع هست یا نه ولی اگه ممنوع باشه انگار هیچی نباید خورد ازش 

2731
چقدرم پیگیر تاپیکان بعضی کاربرا چن شب پیشم یکی بمن گیر داده بود چرا چن تا تاپیک‌راجب نون خ زدی😂

پیگیر نیستم هر وقت میام ایشونو و آیفون پرومکس و میبینم که تاپیک زدند 

البته‌ ۹۹/۹ درصد تو تاپيک هاشون شرکت نمیکنم 

ایشونم رفتم تو پروفش دیدم ۱۰۴۰ تا تاپیک زده

چرا فکر میکنید اینجا واسه کسی دارای اهمیت هستید 

درواقع اینجا هیچ کس هیچی نیست

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
پیگیر نیستم هر وقت میام ایشونو و آیفون پرومکس و میبینم که تاپیک زدند  البته‌ ۹۹/۹ درصد تو تاپي ...

کاملا مشخصه پیگیر نیستین😂

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
چقد چرت و پرت گفتی خودت نفهمیدی چی گفتی مغزت عیب داره یه دکتر برو 

برو حالا کافه بشین یه هات چاکلت بخور با کیک یه وقت همسرت بد عاادت نشه 

از زندگی چی یاد گرفتید خدا عالمه

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2740
کاملا مشخصه پیگیر نیستین😂

هر هر عزیزم به چی میخندی اینجا همش پلاسی

هر هر عزیزم به چی میخندی اینجا همش پلاسی

پیگیر منم هستین؟

جالب بود واقعا

خدا ب دلتون ارامش بده

روز بخیر

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

من دلم پفک و چیپس بخواد ، میرم رایس کیک میخورم ک حالت ترد و نمکی داره ، هم کالریش ۳۵ هست م هم خیلی خاصیت داره و سیر کننده ست ... بنظرم توی اصلاح طبع غذایی چون پفک کلا ارزش غذایی منفی داره حنی اگه شکرم نداشته باشه ک بعید میدونم اما سالم نیس و چربیشم بالاس . اما برای رفع هوست میتونی ۲ ۳ دونه بخوری ک اذیت نشی

2706