2733
2739

تا وقتی میریم  وسایلاشو از گوشه گوشه خونش میاره بیرون به هوای مرتب کردن 

بعد میگه اینو چند روز پیش خریدم  اینو اینکار کردم  قیمتش اینجور شد 

واقعا چه معنی میده  

میتونید از من برای مهارت های زندگی و توسعه فردی بانوان کمک بگیرید .

کمبود داره عزیزم 😁

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂 میخواد یه بحثی بندازه

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!
2731

پزز

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2738
۴ تا چیز یادم بده  بخاطر امضات گفتم

درباره ی چی؟  توسعه فردی؟ خانوادگی  روابط یا..؟

چندسالته متاهل یا مجرد   

تعبیری جز فخر فروشی نداره

بله اختلال نمایشی شخصیت 

باید دعا کرد ک به لایه های عمیق تر نرسه

شاید فقط موصوع بحث جور کرده همین

نه این همه حرف 

چرا بابد بگه اینو خریدم ۱ تومن  اونو چیکار کردم

حرف واسه گفتن نداره ،میخواد باهات گرم بگیره و صحبت کنه ولی نمیدونه چجوری ،این رفتار رو می‌کنه ....حساس نشو روش عزیزم ،بعضیا واقعا توی ارتباط گرفتن مشکل دارن صرفا نمیخواد پز بده ،البته از بقیه ی حالت هاش و حرفاش میتونی تشخیص بدی که اهل پز دادن و تو چشم کردن هست کاراش یا نه

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2706