2733
2734

نظرتونو راجب این متن میگید؟؟

همیشه دوست داشتم پیانو بزنم!

فکر میکردم لمس کلید ها و نواختن یه موسیقی ملایم چیزی بود که در هر شرایطی میتونه بهترین احساس رو بهم منتقل کنه!..

اما خب تاحالا حتی پیانو رو از نزدیک ندیده بودم...

برای خودم یه موسیقی با نوای پیانو پخش میکردم و چشمامو میبستم و میرفتم به یه عالم دیگه ...

انگشتامو روی زمین میزدم و حس میکردم در حال نواختن پیانو هستم...

گاهی انقدر محو تخیل میشدم که باورم میشد یه پیانیستم و... 

انقدر حس خوب بهم دست میداد که گاهی از ذوق قهقهه میزدم...

تا اینکه بزرگ شدم

دنیا پر از احمقاییه که ادعا فهیم بودن دارن... با کمال احترام برای کسی که توهین کنه هیچ احترامی قائل نیستم... اگر با نظرم مخالفی نه منو ناراحت کن نه خودتو...🕸️

انقدر بزرگ که رفتم سر کار

از خورد و خوراکم ، پوشاکم، تفریحم، نیاز های اصلیم زدیم تا پول جمع کنم و بالاخره

با حقوق چند ماهم یه پیانو خریدم.

حس خوبی بود 

رسیدن به چیزی که همیشه ارزوشو داشتم... چند روز اول گاهی کلید هاشو فشار میدادم و به صدای ارومش گوش میدادم...

اما فقط برای چند روز

آرزو نوجوانی هام الان چند سالی هست که گوشه خونه داره خاک میخوره...

میدونی منظورم چیه؟؟

میخوام بگم ما ادما یه چیزی رو تا به دست نیاووردیم خیلی خواهانشیم 

وقتی به دستش اوردیم و چند وقتی دم چشممون بود اون حس اول رو از دست میدیم 

حالا این دل کندن میتونه از یه پیانو باشه

یا عشقی که برای به دست اوردنش زمین و زمان رو بهم دوختیم...

@Baboone_roomy

دنیا پر از احمقاییه که ادعا فهیم بودن دارن... با کمال احترام برای کسی که توهین کنه هیچ احترامی قائل نیستم... اگر با نظرم مخالفی نه منو ناراحت کن نه خودتو...🕸️

اینم لینک کانالمه 

https://eitaa.com/Baboone_roomy 

اگه خوشتون اومد لطفا عضو شید❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه به اون پیانو نمیرسید تا ابد حسرتش رو داشت 

حداقل خوبه بدستش آورد

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
2731
اگه به اون پیانو نمیرسید تا ابد حسرتش رو داشت  حداقل خوبه بدستش آورد

ولی من حس میکنم اگه بهش نمیرسید همیشه دوست داشت داشته باشدش 

ولی اون حس تملک و به دست اوردن تمام علاقه رو ازش گرفت ..

اگه دوست داشتین توی کانالم عضو شید 

خوشحال میشم

https://eitaa.com/Baboone_roomy

ولی من حس میکنم اگه بهش نمیرسید همیشه دوست داشت داشته باشدش  ولی اون حس تملک و به دست اوردن تم ...

وقتی یه چیزیو میخوای شب و روزت یکی میشه 

وقتی نتونی بهش برسی یه جایی هست یهو میشکنی گریه امون ت رو میبره 

نمیدونم من که اینطوریم 

عضو شدم گلم♥️

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
وقتی یه چیزیو میخوای شب و روزت یکی میشه  وقتی نتونی بهش برسی یه جایی هست یهو میشکنی گریه امون ...

احساسات ادما باهم فرق داره❤️ 

من ترجیح میدم یه چیزی رو به دست نیارم و تو حسرتش بسوزم تا اینکه بعد به دست اوردنش ازش سرد بشم... 

باعث افتخارمه عزیزدلم❤️🌱