2737
2739

سلامم ،من سال ۱۴۰۱ دبیرستان رو تمام کردم،امسال میخام ترمیم معدل کنم ،ی سری مدارک نیاز داره مثل ریز نمرات دیپلم گواهی دیپلم من اینا رو از کجا بیارم؟🥲باید برم مدرسه قبلی بگیرم؟

هیچی

آره برو مدرسه قبلی از سیستم در میارن پرینت میگیرن 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مطمئنی عزیزم؟

آره

خودم رفتم از همون مدرسه دوازدهمم گرفتم

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
خب برای ترمیم معدل باید برم مدرسه بزرگسالان؟اگه خودتون انجام دادین یکم راهنمایی کنید لطفا

نه ثبت‌نامش آنلاینه نیاز نیست جایی بری

بعد هم برای ثبت‌نام آنلاین فکر نکنم برگه ریز نمرات و اینا لازم باشه

2740
خب باید بعدش کجا برم ثبت نام کنم؟تو سایتی چیزی یا مدرسه بزرگسالان،و اینکه طول میکشه تا مدرسه مدارک ر ...

برای گرفتن مدارک نه تهش ده دقیقه طول بکشه 

خب برای ترمیم معدل باید برم مدرسه بزرگسالان؟اگه خودتون انجام دادین یکم راهنمایی کنید لطفا

عزیزم برو مدرسه بزرگسالان بگو میخوام ترمیم معدل کنم کارنامه سال دواردهم گواهی موقت پایان تحصیل و کپی شناسنامه خودت و پدر و مادر و دو قطعه عکس چیز دیگه ای بود خودش میگه

عزیزم برو مدرسه بزرگسالان بگو میخوام ترمیم معدل کنم کارنامه سال دواردهم گواهی موقت پایان تحصیل ...

نه ثبت‌نامش امسال آنلاینه اصلا نیاز نیست بره مدرسه 

عزیزم برو مدرسه بزرگسالان بگو میخوام ترمیم معدل کنم کارنامه سال دواردهم گواهی موقت پایان تحصیل ...

اخه ی سایتی هست میگن اونجا باید ثبت نام کنی اونو چیکارش کنم ببخشید من سوال میپرسم چون خیلی استرسش رو دارم🫠

هیچی

باید وارد سایت مای مدیو بشی از اونجا ثبت‌نام ترمیم رو انجام بدی

ولی هنوز فعال نشده

یعنی پس مدرسه بزرگسالان لازم نیست برم؟فقط برم مدرسه قبلی خودم مدارکم رو بگیرم؟

مدارک هم فکر نکنم لازم باشه

حالا چون فعال نشده نمیدونم شاید لازم شد

من رفتم مدرسه بزرگسالان گفت خودت میتونی ثبت‌نام کنی

2706