2737
2739
عنوان

زندگی

38 بازدید | 5 پست

سلام ، من یک پسر ۱۵ ساله ام که همش سرم تو گوشیه

کیفیت درسم خیلی پایین اومده و یک ماه دیگه امتحاناتمه

اما به یک بازی تو موبایل و اینستاگرام خیلی معتاد شدم و همیشه و هر شب بازی میکنم و هیچکار دیگه نمیکنم.

میترسم آیندم تباه بشه چیکار کنم که این حس معتادیم بره

تعداد رای : 1
نظرسنجی
بگید
0
0%
بگید
1
100%

گوشیتو بده دست مادرت بگو آسمون به زمین بیاد بهم نده،التماس کردم هم بهم نده ،قبلش بازیهاتم پاک کن

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گوشیو خاموش کن بده به خونوادت 

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!
2728

پسر جان اول همه گوشیتو بده به خانوادت و بگو فقط در مواقع ضروری بهت بدن، برای درس هم چارت و برنامه بریز، نزار دیر بشه چون دیگه پشیمونی فایده نداره بعدها، با مشاور مدرسه صحبت کن حتما. از این سایت هم لفت بده لطفا، پسر من ۱۳ سالشه تمام هم و غمم آینده اش هیت ، هنوزم گوشی نخریدم براش

بشین قشنگ درست روبخون ....خوبه که خودت آگاهی از وضعیتت،این اولین قدمه،موفق باشی

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.