2737
2739
عنوان

استخدام مهمانداری هواپیما

133 بازدید | 17 پست

بچه ها برا استخدام مهماندار هواپیما آگهی استخدام زده بودن من ک باهاشون تماس گرفتم گفتم ۲۰۰ تومن بابت هزینه ثبت نام و آموزش و ایجاد فایل استخدامی ب فلان شخص واریز کنید

کلاهبرداری نیس ب نظرتون؟

این زندگی ب کامممون نبود و نیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مهمانداری هواپیماالکی نیس بایدبری دوره هاش حضوری ببینی پن که پرسیدم خیلی رقم بالایی بود هزینه دوره هاش بعد قد وزن سلامت چشم دندون هم براشون مهمه برامهمانداری  به این اینترنتیا اطمینان نکن همش کلاهبرداریه

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍
2740
😂❤عزیزممم  محبت داری به من شما  ۲۲سالمه

نه فکر میکنم نام کاربریت و پروفایلش باعث شده بهت جذب بشن کاربر ها 

یه خانومی تاپیک زد کدو کاربر رو دوست داری بدون اینکه تگ کنی بگو اسمشو  منم شما رو گفتم 

بعد کاربر مه لقا ریپ زد گفت منم این کاربر رو دوستش دارم و یه قلب گزاشت ♥️

این نشون میده فقط من نیستم 

یه چیزی داری 

مهره ماری   چیزی 

بگو ببینم رازت چیه بلا 😶

بله به احتمال زیاد 

از نت سرچ کن روش مهماندار شدن رو 

یه پروسه ای داره که بابد اونو طی کنی . جاهای معتبر باید بری

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
نه فکر میکنم نام کاربریت و پروفایلش باعث شده بهت جذب بشن کاربر ها  یه خانومی تاپیک زد کدو کارب ...

😍😂🤣

اسمم که خداییش باحاله ، خیلیا درطول روز بابت اسمم ریپلای میکنن شاد میشن 

اما در کل نمیدونم من خیلی خودمم یعنی فیک نیستم هرچی تو فکر و قلبم میگذره و سعی میکنم بهش عمل کنم اینجا پیاده میکنم و حرفامو میگم 

امیدوارم کاربرا منو به خوبی ،مهربونی ، یک رنگی یاد کنن

😍😂🤣 اسمم که خداییش باحاله ، خیلیا درطول روز بابت اسمم ریپلای میکنن شاد میشن  اما در کل نمی ...

عزیزمی 😍🥰

آخه عکوری پکوری خیلی دلنشین بود 

بهترین انیمه ای که دوستش دارم ♥️

هنوزم میبینم بخدا 

در ماه حداقل دو سه بار میبینم و برام تکراری نمیشه 

انگار بچه م 🫦

آره عزیزم دوست داریم و به کاربر دلنشین ازت یاد می‌کنیم 

توهم خداوکیلی هیچ وقت تعلیق نشو 😍

عزیزمی 😍🥰 آخه عکوری پکوری خیلی دلنشین بود  بهترین انیمه ای که دوستش دارم ♥️ هنوزم میبینم ب ...

کارخوبی میکنی کارتن میبنی😍کودک درونت رو همیشه زنده و فعال نگهدار ،اصلا تماشای کارتن یکی از بهترین لذت های دنیاس 

مرررسی گل تو بی شک خودت خوبی که منو خوب دیدی❤😘

چشم میمونم 😍😂اگه هم تعلیق شدم میرم خط میخرم میام دوباره😂 

2706