2733
2734

میشه باهاش گوشت فریزری یا غذای یخزده رو تو مسافرت دوازده ساعته حمل کرد؟ اب نمیشه یخاش؟

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!

مال ما بزرگه و علاوه بر یخدون کلمن هم هست  و گرونن

نه آب نمیشه

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال ما بزرگه و علاوه بر یخدون کلمن هم هست  و گرونن نه آب نمیشه

چه مارکیه؟

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!
2728
آره میشه حتی میتونه تو کلمن بذاری

از همین یخای تو فریزر باید گذاشت داخلش؟

از همین یخای تو فریزر باید گذاشت داخلش؟

آره

یخ بزرگ بذار

چون یخ ریز زود آب میشه

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
نه راحت یخ بریزی تا ۲۴ ساعت هم سرد نگه میداره من دارم البته از بابل موکت خریدم  تو گوگل سرچ ک ...

مرسی

2740
چه مارکیه؟

نمیدونم الان برداشتمش 

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

کدوم یخدونا؟ یه سری هست مثل کلمنه ولی خوابیده هست.تا وقتی یخاش اب نشه ومواد غذایی توش خنک باشه غذاها خراب نشدن حتی تا دوسه روز.میتونی پیچ کلمنو باز کنی یخای اب شده رو خالی کنی بعد ازین دکه ها یخ مجدد بگیری بذاری توش وموادو خنک نگه داری.ما ازینا نداریم بجاش دوتا کلمن داریم یکیش بزرگه ازون استفاده میکنیم واسه غذا همینجوری که بالاتر گفتم.  یه سریش هم هست به برق ماشین وصل میشه وکلا تو صندوق عقب نصب میشه همیشگی. اون یخ نمیبنده ولی مثل فریزر گاز تولید میکنه وموادو منجمد نگه میداره

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

نه آب نمیشه ...

یک روز کامل یخ داره 

ما تو مسافرت همین چند روز قبل استفاده کردیم ازش...البته اگر هوا خیلی گرم باشه فکر میکنم ۱۰ الی ۱۲ ساعت نهایت نگه داره

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
کدوم یخدونا؟ یه سری هست مثل کلمنه ولی خوابیده هست.تا وقتی یخاش اب نشه ومواد غذایی توش خنک باشه غذاها ...

نه از همین معمولیا.یه سریم هم هست یونولیتین