2737
2734

۲۱ تا مرغ و خروس خریدم درگیر شدم بدجور .دیدم اسهال خونی شدن یه خروس بود جداش کردم از بقیه الان دیدم یکی دیگم هس نتونستم بفهمم کدومه .فعلا دوتا رو تو جعبه جدا گذاشتم تا فضله اش ببینم کدوما خونیه .دیسک کمر و سیاتیک دارم از ۷صبح رفتم تازه اومدم دوش گرفتم .تمام جاشون شستم و تاید و اب .اینا تو انبار گذاشته بودم .دارو خریدم ریختم تو اب .دیگه موندم چه غلطی کنم .یارو گف نون دادی گفتم اره گف بخاطر اونه .من نون و پیلوت استارتد و سبوس قاطی میکردم .الان فقط پیلوت استارتر جنس خوب همونو میدم .دعا کنید خوب شن .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
پشیمونم حماقت کردم .نمیدونستم مریض هستن .ظاهر سزحال و سالم دارن .

همون سالمشم حیوون زحمت داره عزیزم زیرشون جارو کن اب بده دون بده بارون میاد جاشون عوض کن من مادرشوهرم اینا دارن بعنی این حیاطشون تمیز نشه از دست صداهاشون که من یکی دیونه میشم اول صبح فک کن چهار تاخروس چه کنسرتی میزارن😑

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همون سالمشم حیوون زحمت داره عزیزم زیرشون جارو کن اب بده دون بده بارون میاد جاشون عوض کن من مادرشوهرم ...

من جاشون جایی درست کردم که کفش سیمان بالاش سقف .ولی اره الانم مریض شدن بهم ریختم و خستم .

من جاشون جایی درست کردم که کفش سیمان بالاش سقف .ولی اره الانم مریض شدن بهم ریختم و خستم .

انشالله خوب بشن عزیزم اما به خودت فشار نیار زیاد

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

به فروشنده مربوط نیست ، بخاطر اینکه تهویه درستی ندارن ، اگه  محل نگهداری شون تهویه درستی نداشته باشه باعث عفونت میشه ، دلیلش هم بخاطر فضولات شون  و اینکه مکان نگهداری شون باید بزرگ باشه . برو داروخانه دامپزشکی بهشون بگو که جوجه هام عفونتی شدن ، ۳ تا دارو بهت میدن که باید تا ۳ روز استفاده کنی ، زود خوب میشن ، یک بیماری بسیار شایع بین مرغ ها است .

به فروشنده مربوط نیست ، بخاطر اینکه تهویه درستی ندارن ، اگه  محل نگهداری شون تهویه درستی نداشته ...

روشون نایلون کشیده بودم رو توری .ولی اینورش باز بود و هوا میخورن .امروز جاشون شستم .شهرمون دارو دیاوردین نداره باید برم ساری . یه دارو قوی تر از دیاوردین بهم داد دامپزشکی .الان خودم درگیر کارم شدم .کلاس هامونم شروع میشه این هفته .